Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a velemenyetek arrol h a...

Mi a velemenyetek arrol h a rák jegyű nők tenyleg jo anyak? (kimagasloan) van konkret tapasztalat h rak no nem csalad centrikus pl nem akar gyereket vagy csak nem torodos?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 21:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
A Rákok alapból családcentrikusak, tehát van benne valami.
2019. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Én is rák vagyok, igaz még nem 18+ de ha kisbabákat,gyerekeket látok akár képen,Tvbe vagy a környezetembe nem az a érzés kap el,hogy yay de cwukhiii kissz babucika (direkt írtam így)...hanem kb ignorálom mert nem érdekel.Nem azt mondom nem kell majd gyerek de nem harcolnék érte...
2019. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Unokatesóm rák. Hát enyhén szólva nem egy minta anya. A gyerek állandóan lepasszolva O meg elvan a párjával. Persze szereti a gyerekét de nem tud vele mit kezdeni és foglalkozni vele. Szerintem a kisfia jobban tekinti szülőnek a nagyszüleit mint a saját anyját.
2019. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

Hát régen néha oaszejartam rák nővel. Kettovel is.


Volt gyerekuk egyik anyjanal hagyta néha fel évig elfelejtette megnézni. A másik jobb volt O hetente akar 1 napot is foglalkozott velük.


Különben alja emberek voltak mindketten de jó melluk volt. :)))

2019. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Rak, es Szaturnusz az 5. hazban, akkor nem lesz gyereke, vagy csak nagyon keson. Rak uralkodo bolygoja Hold milyen fenyszogben van? Mondjuk szembenall Uranusszal? Akkor nem lennek szivesen a gyereke.
2019. aug. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Egyik anyos jeloltem igazi tyukanyo rak volt a fianak az utolso wczeset is nezte kozel 30 evesen, kimosott ra kivasalt mit fozzek kisfiam hogy izlik kisfiam miert nem beszelgetsz velem a napnal is tovabb kisfiam... a ferjet is csicskanak nezte annak kuss volt a neve otthon termeszetesen mondanom sem kell hogy felreb..szik... az ertelmesebbik fia meg nagyon szoba se all vele csak ha muszaj....


Torodo egy no biztos de nekem ilyen eroszakos torodes inkabb nem kell foleg hogy leszakadni se bir az emberrol......


En is rak vagyok de mas aszcendenssel..... nekem ez nagyon sok es az idegeimre ment nem egyszer ossze is vesztem vele mert meg en felettem is anyaskodni akart volna en meg elkuldtem a f...szba......


23n

2019. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Rak no vagyok,paromat 17 evesen ismertem meg,19 voltam,mikor ferjezmentem,21,5 es 25 voltam,mikor fiam,es lanyom szuletett.Becsulettel felnrveltem oket,de nem tapadtam,tapadok rajuk,mindketten mas varosba laknak,mint mi.Tartjuk a kapcsolatot,de nem tul gyakran talalkozunk.

Nem voltam se tul szigoru,se tul laza anya.

2019. szept. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Nagymamának jó, addigra talán benő a rák nő feje lágya. De anyának csapnivaló.... A rák nő egyszerűen nem jó anya, hanem egyszerűen csupán annyi jellemző rá, hogy már gyerekkorától fogva nagyon akar gyereke(ke)t. Viszont ő maga túlságosan gyerekes ahhoz, hogy a gyerekét majd életképes felnőtté nevelje. Pontosabban nem is neveli, csak úgy elvan mellette, azt hiszi, majd magától válik olyanná, ... na és hogy milyenné???? Nem nem egy klassz felnőtté, hanem olyanná kell annak a csemetének magától válnia, mint amilyennek a rák anya magában elképzeli, szóval olyanná, mint ő maga. Mert a rák nő azt képzeli magáról, hogy ő a tökéletesség mintaképe, és ő mindent jól csinál, stb. És ilyennek kell lennie a gyerekének is.

Aztán mivel nagyban téved, továbbá nevelni sem tud, az eredmény az lesz, hogy a gyerek csenben szenved, és jellemzően nem tudja megvalósítani önmagát, és inkább életképtelen lesz, meg azt hiszi magával van baj. Közben csak határozottabbnak kellett volna lennie és nem elhinnie mindent, amint a rák anyja súlykolt a hisztijeivel....


Rák nők jellemzője még, hogy otthon annyira uralkodnak, hogy még ideje korán a férjüket is elüldözik, persze jól megmagyarázva, hogy a férj volt a szemétláda.... Majd sajnáltatják magukat és egyedül dünnyögnek a gyerekükkel, és eljátsszák a külső szemlélő előtt, hogy ők a jó anyák. Haha...

2019. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

#18. Egy személy kapcsán alkotsz véleményt?...

Szerinted MINDEN Rák ugyanolyan? Még jo hogy számít az ascendens, fényszögek, házak...ilyesmik.

Borzasztó, mikor valaki leírja hogy ilyen a Rák és kész .

Sokfélék vagyunk. Van ismerősöm, aki 35 éves, Rák és eszébe se jut gyereket szülni , egy karrierista , öntörvényű nő.

2019. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolso,nyugi,a 18 as gyuloli az anyjat,aki Rak,mar vartam,mikor jelenik meg ,es adja elo a szoveget....


Mar evek ota figyelem,minden hasonlo kerdesnel ocsarolja a Rak jegyu anyjat...Sajnalom ismeretlenul is.

Mi az hogy nem nevel?

Ha szigoru,az a baj,ha megengedo,nem nevel...

Majd mutassa meg,ha gyereke lesz,hogy kell " nevelni"!!!

Nem olyan konnyu az!


Pl.a lanyom mindig rendetlen volt,hiaba kertem szepen csunyan,kamaszkoraban meg rendetlenebb lett.Mar felnott,de ha megyunk hozza vendegsegbe,meg akkor se kepes elotte kis rendet csinalni.


A fiamat probaltam megtanitani fozni,legalabb az alapokat,sose erdekelte...

Felnott o is,kulon koltozott,de pizzan,es konzervkajan el,mert lusta fozni maganak.Pedig tanitottam,ott a sok szakanykonyv is amit vettunk neki,a neten is vannak receptek ,megse.

Ezeket a peldakat azert irtam.le,h hiaba akarjuk mi megnevelni,ha a gyereknek nem olyan a termeszete...


Persze konnyu a szulot szidni.

2019. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!