Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen ember lehet egy Bika,...

Milyen ember lehet egy Bika, Mérleg aszcendenssel?

Figyelt kérdés
05. 05. 15.41 :)
2011. márc. 5. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is bika vagyok mérleg aszcendenssel: :)

05.09. 16:20

2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen.. ez horoszkótól független.
2011. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan, mint például én. :)

De ez sok mindentől függ, nem csak a Nap és az aszcendens határozza meg a személyiséget.

2011. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még mi? :)
2011. márc. 6. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát eleve ott van maga a horoszkóp ábra, amiben benne van a 12 bolygó, az ascendens, a descendens, és a fel- meg leszálló holdcsomópont. Ezek mind valamilyen szögben állnak egymáshoz képest, a zodiákus 12 házában.

A születési dátum felrajzolható egy numeroszkópban is; azaz a számok felírhatóak egy négyzetrácsba, amik alapján szintén föl lehet deríteni a személyiségjegyeket: minden szám egy-egy energiacsomagot képvisel; és nem mindegy, hogy ezen energiacsomagok közül mik vannak meg az embernek, mikkel tud gazdálkodni.

És akkor még mindezek mellett nem mindegy az sem, hogy hová, milyen családba, milyen környezetbe születik le az ember. Milyen géneket hoz, milyen "családi örökséget"; kik és hogyan nevelik.

Szóval összetett dolog ez nagyon. :)


Szép napot neked!


ParlanDo

2011. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Azt nem tudod, hogy lehetne részletesen elemezni ezt a dolgot? Honnan lehet ezeket megtudni, akiket írnál?

Neked is szép napot!

2011. márc. 7. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a horoszkópjához egy asztrológust keress meg (ha nem ismersz jó asztrológust, tudok ajánlani neked). Numerológiai elemzéssel én is foglalkozom; úgyhogy ha írsz egy privátot, beszélhetünk a dologról.

A többi meg a családon múlik. Illetve ott is lehet olyan tényező, amit a közvetlen család nem ismer, vagy nem tud feloldani; arra nagyon jó a Hellinger-féle családállítás. De azt nagyobb korban érdemes; szerintem kábé 16 éves kortól.

Jól sejtem, hogy a gyerekedről van szó? :)


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Nincs gyermekem, rólam lenne szó. Édesanyám is hasonló körökben mozog, tanult is pár dolgot. Családállításon voltam már többször is, hát az valami borzasztó. Mármint jó, és nagyon hasznos, de nagyon sokat sírtunk ott. Számmisztikával is foglalkozik, tehát mondhatni, hogy többet tudok a születési dátumomról, mint pl sokan mások. Viszont több kérdésem is lenne, amiket nem értek. Írok akkor egy privit. Köszönöm.

2011. márc. 8. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!