Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legszupcs...

Szerintetek melyik a legszupcsibb jegy a világon? Kikkel volt a legjobb tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Érdekelne az is, hogy asztrológiailag is összeillettetek e vagy fatális 'véletlen'??

Köszi

♍♑♓⛎



2019. szept. 20. 19:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
12 jegy van.
2019. szept. 21. 17:52
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Nyilas, meg a Mérleg. Ők jók, megbízhatóak, megértőek, nem szemétkednek (mint monjduk egy skorpió vagy mondjuk halak).
2019. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Szegény skorik, annyira rossz hírük van, pedig tapasztalataim szinte csak ötből egy olyan, mint aminek lefestik őket. ♏


Mi a pozitívum a mérlegben és a nyilasban? A mérleg borzasztóan esztétika mániás, elképesztően modoros tud lenni a nyilas pedig bizonytalan ugyanakkor állhatatlan természetű. Persze minden jegynek megvannak a negatívumai. 😄

2019. szept. 21. 22:16
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jegy szerintem különleges és a legjobb. En skorpió vagyok a párom halak nekem tökéletes vele jól harmonizálunk.
2019. szept. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nagy hiba úgy meghatározni, előre véleményt alkotni egy emberről, hogy fogod a "csillagjegyét", beütöd google-be, és az első találat amit kiad, és ír róla, azt elolvasod, és az alapján megítéled, hogy milyen lehet. (egyébként minden egyes oldalon mindenről mást fogsz olvasni)


Egyébként horoszkópokat általában kezdő újságírók szoktak írni, hogy tanulják az írást, illetve az írásuk hihetőségét, és, hogy kapjanak érte egy kevés pénzt.

2019. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kos es a bika:)

En rak vagyok

2019. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kos nőként a mérleg férfiak vonzanak leginkább. Elég vehemens vagyok. Lehiggaszt a mérleg jelenléte.
2019. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Tapasztalataim szerint, az oroszlánok viszik a pálmát😁
2019. szept. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kos vagyok Skorpió holddal. A Bikák nagyon vonzanak szexuális téren, számomra igézően hat a kisugárzásuk. A Bakokkal is jól kijövök, megértjük egymást, sokat lelkizünk. Rákok is jófejek, iszonyat sokat nevetek velük és nem zavarja őket a negatív tulajdonságaim.
2019. szept. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kos-skorpió

Szintén tűz és víz még is annyira hasonlítunk, hogy az már ijesztő :D

2019. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!