Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Azt asztrológiában ezek mit...

Azt asztrológiában ezek mit jelentenének?

Figyelt kérdés

Szűz csillagjegyű vagyok, kitöltöttem egy ilyen netes dolgot a pontos születési időmmel és helyemmel, ezeket adta ki:

Oroszlán aszcendens

Nap a Szűzben

Hold a Ikrekben

Merkúr a Szűzben

Vénusz a Oroszlánban

Mars a Mérlegben

Jupiter a Mérlegben

Szaturnusz a Vízöntőben

Uránusz az Bakban

Neptunusz a Bakban

Plútó a Skorpióban


2010. júl. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy de teljes horoszkóp nélkül csak általánosságokat lehet írni. Egy teljes horoszkópnak a rövid változata is legalább 20 oldal, de a neten sok magyarázatot találsz ha érdekel a téma.
2010. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:D Aranyos, hogy így beírtad, de a teljes radixot kellene látni a házakkal, fényszögekkel stb. :) Így csak nagyon-nagyon általános dolgokat lehetne írni, amik vagy igazak rád (mert mondjuk épp olyan házban tartózkodik a bolygó és jó fényszögeket kap), vagy nem (mert mondjuk vmi miatt gátolva van)


Skori Plútó és Bak Neptunusz 1988 környékén születtél? :)

2010. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hmmm, fura ez az oldal, érkezett már egy válasz, ami teljesen leírta, hogy valójában hogy volt a dolog születésemkor, én írtam rá kommentet, hogy szerintem is, és kitörölték...:D Amúgy 1993-ben születtem.
2010. júl. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!