Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatod a rak...

Mi a tapasztalatod a rak napjegyuekkel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 09:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nincs, hogy “ Rák” napjegyű :) mármint ezalapján nem lehet megítélni egy embert. Ilyenek is vagyunk, meg olyanok is :)
2019. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De en egy teljesen altalanos rak napjegy tapasztalatokra lennek kivancsi hogy kinel dominalht ez esetben a viselemdeseben ez a jegy.. :)
2019. okt. 2. 10:06
 3/19 Debreceni Évi válasza:
30%
Nagyon érzékeny és nagyon tud szeretni de ebből kifolyólag nagyon sérülékeny is
2019. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Köcsög vagyok.
2019. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy rák pasit ismerek, tud szeretni, és mindene a családja, de egyben egy beképzelt fa**kalap is. Utálom.
2019. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
beképzelt, játsza a fejét, nem sok tehetsége van, de annál nagyobb a szája, nagyon csipõsen tud reagálni, állandóan csipkelõdik, mindenkinek meg akar felelni,a hibáit sohasem ismeri el, másikra fogja amiben õ szenved.Allandóan fényezi önmagát, elnyomó,egoista stb.
2019. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Jó bolygóállásokkal : kedves, rendkívül empatikus, segítőkész, házias ( fiak is! ) családcentrikus, tanulékony

Rosszakkal : önző, és álságosan jóságos, álszent . Emberkerülő, konok, és berögződött dolgoktól nem tud szabadulni.

2019. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen,szereti a családját.

Legalábbis kifelé azt mutatja.

Inkább dolgozik, csak ne kelljen a családjával lennie.

De persze azt mondja ezt is a családért.


Minden a látszat. Mindenkinek színészkedni , megfelelni.

Aki nem veszi be a dumáját az a szár szemét.


Egyébként csak saját magát szereti, ebbe minden ami belefér, hiszen ő mindent megtehet.


Beképzelt pojaca, undorító sertodekeny.

Hűtlen. Manipulátor

2019. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem kéne Rák csillag jeggyel kapcsolatos kérdéseket kiírni, mert pár elmebeteg minden rosszat szeret erről a jegyről összehordani.

Az az igazság, hogy minden emberben van rossz meg jó, és hát van olyan akinek a csillagjegye is picit elmozdít valami felé.

Pl.a Rák alapvetően pozitív értékrendű jegy, nem kéne így hüleségeket összeírkált róla. Nem egy-egy ember a Rák csillagjegy !

2019. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Én rák csillagjegyű lány vagyok, van még 4-5 lány akinek rák a jegye, meg 1 fiú, akinek szintén, nekünk az összes egyezik (osztálytársaim+én).

-nagyon érzékeny és most nem arról van szó, hogy pl belerúg az asztalba és sír, hanem ha pl megbántják, sajnál valakit stb.

-nagyon szerethető, de csak akkor férkőzhetsz a közelébe, ha teljes mértékben megbízik benned

-kreatívak

-családcentrikusak

-ahogy észrevettem (szóval valószínűleg nem mindegyikre igaz) a szűz, nyilas, rák férfiakra buknak

-ez sem mindenkinél van, de mi nagyon sportosak vagyunk, mind a 6-an 7-en kèzilabdázunk.

2019. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!