Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a tapasztalatod a rak...

Mi a tapasztalatod a rak napjegyuekkel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

13:36


ez is igaz amit leirtál.

2019. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

9-es

Ez miért elmebetegseg?


Volt egy kérdés amire mindenki a saját tapasztalatát írja le.

Egyébként ez olyan Rák-os válasz volt...

Ez az elmebeteges szöveg.

Csak nem az a horoszkópod?

2019. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
#12 Te Ikrek vagy , netán Vizöntő?
2019. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy mindenki kb ugyanazt írta a rák ismerőseiről, ide jössz és elmondod hogy nem kellene minden féle hülyeséget összehordani egy-egy ember alapján. Hát..ez már nem 1-2 ember. :) Szóval valami van benne.
2019. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Te , meg az alteregód írogattok itt minden hüly.eséget össze.
2019. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13-as. Én kérdeztem először.

Ahh,ez nagyon gyerekes.

Szóval Rák a csillagjegyed?

2019. okt. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen véletlen, hogy mindkettőnk 73%-os, nem az alteregóm. Haha. :D
2019. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akiket én ismerek kedvesek, szerethetőek, érzékenyek, családcentrikusak, nehezen leplezik az érzelmeiket akár pozitív akár negatív, kissé önfejűek, de segítőkészek, kreatívak, okosak.
2019. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Az en tapasztalatom a rakokkal eleg vegyes a rak faszik nagyon onteltek, de jo humoruak, kedvesek, segitokeszek es joszandekuak! Mindent megtesznek a csaladjukert de a penzt is nagyra ertekelik ez esetben a sok a “csaladert dolgozik” cimu musor tenyleg igy van, meg a penzert mert azert ok is szeretik a szepeta jot es a finomat amit tobb penzbol lehet venni vagy adni hozzajuk kozel alloknak. :)

Tudnak dolgozni normalis munkakornyezetben de ha nyaggatjak vagy nem hagyjak beken oket megfogja magat es tovabb all, besokall a dolgoktol es elveszti (orokre) az adott dologban az erdeklodeset. ( mint pl hogy “hatcoljon a maga igazaert mint egy kos)

Szerintem jol neznek ki, szereny a kulsejuk de tudjak a dolgok modjat hogyan legyenek feltunoek “finoman”:) ez nokre egyarant ervenyes..


Noi rakokat nem igazan ismerek csak kettot na o roluk NEKEM negativ tapasztalatom van, hatalmaskodok, eloskodok, ugaltatni akarjak a masikat de ha problemaba utkoznek mar egymaguk nem birnak el a dologgal.... nagyon erzelmesek es konnyen ragaszkodnak a szarhoz, haziasak de csak nehezen tudsz a bizalnukba kerulni addig igenis tavolsagtartoak sot utana is meglesznek a maguk titkaik!


En is rak no vagyok bika aszcendenssel! A magam tapasztalata masok velemenye alapjan hogy bennem keves a rak jegy tulajdonsag de annyi 100%ig ervenyes hogy en is nagyon nehezen engedek kozel barkit is magamhoz, es kapcsolataimban is annak ellenere hogy szerintem tenyleg nincs mindig szovatettek hogy tele vagyok titkokkal es mik azok miert nem mondom el es sosem hittek el hogy ugy tenyleg titkom tenyleg nem volt akkor! 😂 Szeretem a kenyelmet es a szepet es a jot rak ferfiakhoz hasonloan en a becsmerlo, megalazo, megalkuvo kapcsolatokat kerulom. Tudok es szeretek is dolgozni ha latom az ertelmet es nem bxxszogatnak feleslegesen mert munkahoz merten realis a fizu is.... de sajat uzletem van, es ehhez igen szukseges egy raknak egy huzo ero a kapcsolataiban mert magamtol sosem vagtam volna bele de most mar hogy benne vagyok jol veszem az akadalyokat.....:) Onmagamtol tuti nem vagtam volna bele....

2019. okt. 2. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!