Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Jellemezétek a halak lányokat...

Jellemezétek a halak lányokat és fiúkat?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Vannak tipikus halak és nem tipikus halak. Én az vagyok, szóval leírom a tulajdonságaimat.


1. Örök álmodozó: Imádok elképzelni egy szerelmet , akivel boldog vagyok, elképzelem ahogy megismerem, ahogy együtt járunk, ahogy megélünk pillanatokat, ahogy sétálunk az éjszakában, csókolózunk stb. Meg amúgy úgy minden egyéb másról szoktam álmodozni. Pénzről, egy szituációról, bármiről. Tenni, na azt már nehezebb érte.

2. Spirituális: Imádok a misztikus zenéket, spirituális zenéket, filmeket. Hiszek a szellemekben, földönkívüliekben, minden egyéb ilyen dologban, kivéve a boszorkányokban. Kedvenc napszakom az éjszaka,olyankor teljesedek ki,olyankor kezdek el élni. Elvont, misztikus, csendes. A hold meg elvarázsol.

3. Introvertált- extrovertált keveréke: Szeretem a nüzsgést magam körül, viszont a figyelem középpontjában már nem igazán szeretek lenni. De ha úgy hozza kedvem( egyik pillanatról a másikra ) muszáj különvonulnom. Fél órácskára. Ja és gyűlölök szóban felelni a tanárok előtt :D Nagyon lámpalázas leszek.

4. Imádok szerepelni. Akár tömeg előtt is. Tudom előbb azt írtam nem szeretek a figy.középpontjában lenni, de ha pl szerepelni kellett anno iskolában,azt valamiért imádtam. És ezt írják is a halakrol,hogy nagyon jó színészek. Így van. Bárki szerepét magamra tudom "ölteni" vagy hogy mondják. Van hozzá érzékem :)

5. Nagyon- nagyon érzékeny vagyok. Könnyen megbántódok, de próbálom az ézékeny belsőmet eltakarni keménykedéssel meg fölényeskedéssel. De én akár egy virág láttán elérzékenyülök,hogy úristen milyen gyönyörű. Ja és a szívemen viselem a barátaim sorsát. Vagy aki szimpatikus. Vele együtt sírok vagy nevetek. Ja és imádom ha ölelgetnek, persze csak azok, akiket szeretek nagyon. Feltölt energiával.

6. Könnyen átveszem a másik ember stílusát, viselkedését, persze normális kereteken belül.

7. Utálom a drogokat, az alkoholt is csak félévente egyszer iszok, de akkor ha iszok, nagyon betudok indulni és partyt csapni :)

8. Nagyon nagyon imádom táncolni. Nagyon jól mozgok zenére.

9. Akit megszeretek, az örökké számíthat rám,sosem hagynám cserbe. Inkább engem hagytak....

10. Párkapcsolatban is maximálisan hűséges vagyok, sosem csaltam meg senkit. Előbb szakítok. Nem tudnék úgy a szemébe nézni.

11. Bármiről ellehet velem beszélgetni, rengeteg minden érdekel.

12. Művészlélek vagyok és nagyon kreatív. Imádok rajzolni és filmeket csinálni, zenei aláfestéssel :DDD

13. Imádom a rák jegyű embereket. (90%ukat)


Egyenlőre ennyi, ha eszembe jut valami, leírom :) 24/L/Halak

2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

A halak lányok főként tavasszal ikrát rakna, a hal fiúk pedig "tejüket" engedik ki ott a vízbe.

Ezzel ki is merült a halak szexuális élete.

2019. okt. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a halak nőket ismerem pl volt sok ideig bnom aki az, meg a tanarom is az. Megismerem bennuk hogy ki az es ki nem, a szemuk is hasonlo egyebkent . Probalnak kivulrol makacsnak es kemenynek latszani de belulrol nagyom erzekenyek. Olyan kis huncutok sokszor a nevetesukkel , a jarasukkal, aranyosak :D kicsit ugy felhivjak magukra a figyelmet
2019. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg annyi h altalaban egy vmiben nagyon jok es a vegsokig tesznek erte
2019. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Blade Bone ***** válasza:
Szeretem a halak nőket, fenn tudják tartani az érdeklődésemet, megértőek, és roppant nőiesek.
2019. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!