Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfihoz melyik...

Skorpió férfihoz melyik csillagjegy illik a legjobban?

Figyelt kérdés

Amiket a neten találtam leírásokat, kB megbízhatatlan, mert minden oldal mást ír.. Vagy ez tényleg baromság és semmi igazság nincs benne?


Nem hiszek egyébként ezekben, de az általános jellemzésben tényleg sok minden igaz pl rám is. Én Rák vagyok.


2019. dec. 1. 22:19
 1/6 Ozmium42 ***** válasza:
76%
Velociraptor.
2019. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

A horoszkóp nem a csillagjegyből áll, hanem minimum 10 égitest helyzetéből, ezek egymással bezárt szögeiből, valamint jónéhány geometriailag meghatározott pontból.


Annak a bizonyos Skorpió férfinak lehet, hogy 9 bolygója van föld elemű jegyekben, de Te továbbra is csak a Nap helyzetét nézed.

2019. dec. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Skorpió, hiszen az ő maga - ezért önmagához magán kívül senki nem illik jobban.

Az már más kérdés, hogy pl. az azték horoszkóp szerint nincs is skorpió jegy, tehát önmagához önmaga sem illik!

2019. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
39%
Elmondom. Olyan pár illik hozzá, aki tetszik neki. Az egész horoszkóposdi egy beteg ember agyszüleménye, amivel a lelkileg zokni embereket le lehet húzni.
2019. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a holdam a Skorpióban áll és sokkal jobban hat rám, mint a csillagjegyem (Kos). Szinte teljesen Skorpió tulajdonságaim vannak, a Kosból alig érvényesül valami. Szóval mivel Skorpiós vagyok inkább így azokkal is jövök ki jól, akikkel általában a Skorpiók. Én legjobban a Bakokkal jövök ki. Rokonlelkek. Akiket ismerek Bakokat zárkózott, nehezen megnyíló emberek, de a felszín alatt nagyon érzékeny lelkük van. A Szűzek kedvesek, érzékenyek, együttérzőek bár néha túl sokat beszélnek, sőt van hogy már fárasztóan sokat. A Halak szimpatikusak és kedvesek általában, de kettős jegy így néha nehéz kiigazodni rajta. Ha már említetted a Rákokat, nos nem volt dolgom sok Rákkal, de akikkel volt, azokkal nagyon jó volt a kapcsolatom. Mindegyik baráti kapcsolat volt. Rengeteg nevetés, ez jut róluk eszembe. Hihetetlenül sokat nevettem, hülyéskedtem velük. Viszont mindegyikkel megszakadt a kapcsolatom, mert miután már nem jártunk egy iskolába vagy nem dolgoztunk egy munkahelyen mindegyik lesz.art. Hiába kerestem őket ők rám se hederítettek és ez rosszul esett, mert én úgy éreztem, hogy nagyon jó volt a kapcsolatunk. Ha nem, hát nem pedig én próbálkoztam. A Bikákkal az a helyzet, hogy jól kijövünk, de néha idegesítőek. Tudnak úgy viselkedni, hogy felidegesítenek vele és sok hülyeségüket eltűröm, felcsesznek nagyon és mégse szólok egy rossz szót sem, de ennek ellenére imádom őket. Nagyon tudnak ragaszkodni és fontosak számukra a fizikai dolgok, mint a simogatás, puszi, csókolózás, ölelés, szex ezek nagyon fontosak számukra.
2019. dec. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 peca1000 ***** válasza:

Szexhez jó lesz bármelyik csillagjegyű csaj. Volt már Bika, Ikrek, Szűz, Skorpió stb.


Na jó, a Skorpió csajom igencsak tudta a dolgát! :D

2019. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!