Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő - halak férfi...

Skorpió nő - halak férfi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig oké,aztán unalomba fordul.
2019. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Apám és anyám. Apám a döntésképtelen, alkoholista halak aki valahogy olyan mintha nem is a világon élne. Anyám a skori aki meg cselekvő típus és apám mindig visszahuzta a jellemevel. Anya erős nagyon apa viszont gyenge nem véletlen iszik. Szerintem nem jó páros..el is váltak.
2019. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ismertem Halak-Skorpió párost. Ugyanaz, mint az előzőnél. Elváltak. A Halak férfi ivott és drogozott, a Skorpió nő a város egyik legjobb könyvelője lett és egyedül tartja el a közös gyerekeküket. A Skorpió reálisan látja a dolgokat. Ő is álmodozik, ugyanakkor a földön marad és igyekszik is tenni az álmaiért. Egy tipikus Halak általában csak álmodozik, de nem igazán tesz érte. Természetesen ez nem minden Skorpióra igaz és nem minden Halakra, mert láttam már talpraesett Halakat is, de én is inkább azt tapasztalom, hogy mintha nem is e világban élnének.
2019. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy igen a Halak valóban visszahúzza a Skorpiót. A Skorpió szeretne előrehaladni, de a Halak társától nem tud, mert az állandóan babuzsgatásra, lelki támaszra vágyik. A nap 24 órájában csak lelkizne és álmodozna. Egy idő után a Skorpiónak elege lesz abból, hogy a társa az álmaiban él és nem tud rá számítani a hétköznapokban.
2019. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as ez durva mert tényleg ugyanaz amit írtam. :) Én is. Apám szó szerint visszahúzta mindenben új lakás vásárlás, vagy egyáltalán bármilyen megmozdulásávan. Anya végül azóta is egyedul nevel/nevelt minket



2es voltam

2019. dec. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is skorpió halak vagyunk, és engem előre visz és támogat a halak párom és egyáltalán nem babusgatásra vágyó, lelkizős típus. szóval nem minden esetben negatív a dolog.
2020. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!