Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi/nőkről mik a...

Halak férfi/nőkről mik a tapasztalatok kezdemenyezes terén?

Figyelt kérdés
2019. szept. 7. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A férfiak egy része nagy Kandúr Bandik tudnak lenni...
2019. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha előbb beetetsz, arra harapnak.
2019. szept. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak 12 féle ember létezik.

Nincs mit, ma is tanultál valamit.

2019. szept. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen arra nagyon harapnak ha beetetik oket. Nekem van 1 lany es 1 fiu halak ismim. A lany ramenos tobb szemelyiseggel, a csavo meg egy soher csendes lelek. Igazabol ahogy eszrevettem celozgatassal kezdemenyeznek
2019. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát én hal vagyok, 34 éves férfi.

Olyan 18 - 25 éves korom között nagyon sokat próbálkoztam lányoknál, de ez több ok miatt nem igazán jött össze. Igazából nagyon visszahúzódó személyiségű vagyok, és kb a suliban is én voltam az aki olyan "más" volt. Kivetett mindenhonnan a közösség.. Barátaim nincsenek nagyon, és könnyen befolyásolható, határozatlan is vagyok - ezért idővel rájöttem hogy jobb nekem egyedül. Valahogy véletlen mégis volt 2 barátnőm eddigi életemben, de ezek a kapcsolatok is sok szenvedést okoztak nekem (főleg mikor véget értek). Az egyik probléma hogy én az alárendelt szerepet szeretem (másképp nem is tudok elképzelni kapcsolatot) és azt, ha a párom megmondja mit kell tennem. Ezt persze a lányok/nők többsége nem szereti, ezért nekem csak kevés lány jöhetett valaha szóba.

Szóval valahogy úgy volt hogy régen nagyon sokszor próbálkoztam, kezdeményeztem, szerelmes leveleket írtam stb - de a sok visszautasítás miatt teljesen széttörtem. Jópár év alatt addig magyaráztam magamnak hogy jó nekem egyedül, míg végül elhittem.

Viszont annak ellenére hogy itt bujkálok a világ elől, ha ideállna elém egy szép lány, és azt mondaná járjunk - minden szó nélkül belemennék. Viszont én már nem kezdeményezek soha, mert elfogadtam hogy ezzel a sérült személyiséggel amivel élek valószínűleg egyedül halok meg.

Minden esetre azért írtam ezt így le hosszabban mert így jól kivehető hogy teljesen másképp álltam az egészhez 10-15 évvel ezelőtt. Biztos a csillagjegynek is van hozzá köze, de szerintem hal-ként az még fontosabb hogy milyen idős az illető, és hogy milyen múlt-on ment át...

2019. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD
2019. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szexmániások (egy hal)
2019. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!