Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfiról mik a tapasztal...

Halak férfiról mik a tapasztalatok kezdemenyezes terén?

Figyelt kérdés

2018. máj. 27. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenre képesek, egynéhány azt gondolja magáról, hogy igazi Lombroso, és nekik 1-nél több nő is jár...
2018. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon kevés hal ír ide, pláne olyan, aki pasizik.
2018. máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én akit ismertem nagyon kedves, aranyos volt, lehett vele beszélgetni, vicces volt. Alapvetően jó természet szerintem
2018. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglát benned valamit egyaltalan nem visszafogott!

En ket halak jegyu ferfit ismertem, az egyik az exem baratja volt, es az o sajat hazaban indult ram, kesobbiekben pedig sogor jeloltem lett, es a testvere mellett is tett ram megjegyzest... Erdekesek

Az nagyon erdekes szamomra, hogy rak jegyu nokent, ugye kulon kis vilagot vagyunk kepesek kialakitani a szinten viz elemu jegyekkel, es itt is az jatszott.. Szavak nelkul, sajnos-nem sajnos tudatosan-nem tudatosan nem lett vegul koztunk semmi sem

2018. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

A masik halak jegyu ferfi pedig abban a pillanatban ahogy meglatott szo nelkul, 100% bizalommal vesezte ki nekem a teljes eletet az azt körül vevő tengernyi sz..rral egyutt.. Illetve rengeteg mindenben elfogadta a tanacsomat, kikerte a velemenyemet több dologrol is...


Nekem aki tipikus halak jegy (testverem is az) szamomra vagy nagyon tutyimutyi, es nagyon erzekeny, vagy pedig "sunyi" de megsem annak neveznem csak a sajat alomvilagaban alakit ki sajat szabalyokat amik szerint el! Akar tobb novel is kapcsolatot tart fent mikozben elete szerelmevel merhetetlenul "boldogok"! :-)

2018. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

A Halak nem nagyon kezdeményeznek, még ha néha szeretnének sem!! Mert számukra fontosabb az, hogy ne legyenek tolakodóak!!!

Kedvesek, viccesek, érzékenyek. Kell melléjük egy erősebb, támogató jellem. Az első hozzászóló véleménye nem vall a halakra!!

2018. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dajos válasza:
25%
Az függ a bolygók együttállásától. De komoly valaki még hissz ebbe a horoszkop dologba?
2018. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Basszus most komolyan!A horoszkóp magában HÜLYESÉG.Egy kicsit értelmesebb megoldást úgy kaphatsz h év,hónap,nap,óra,perc.De mondom h ez csak kicsit értelmesebb.Mind2 hülyeség.Nem a horoszkóptól függ hogy milyen ember vagy
2018. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!