Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A skorpió csillagjegy most...

A skorpió csillagjegy most hűséges vagy nem?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást írnak..

Illetve melyik csillagjegyekkel hogy passzol? Tapasztalatok érdekelnek :)



2019. dec. 7. 09:28
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Megunja a testet? Hát nemtudom.. Akkor hogy akar így bárki házasságot kötni, ha úgy fogja fel, hogy majd ha megunom a testet váltok. Vagy majd végig csalja a házastársát, mert mondjuk 40 év házasság alatt unja már vagy mi? Nem értem ezt a gondolkozást. Szerintem a szeretet nem azon kéne alapuljon, hogy hogy ha megunom a másik testet akkor lépek. Ez nagyon gáz.. Az nem is szeretet, se szerelem. Max testi vágy, nem több. Szerintem aki szerelmes, az minden porcikajat szereti a másiknak, és nem 1-2 évig, akár egy életen át.
2019. dec. 8. 00:29
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Amíg fent tartod az érdeklődését, addig hűséges. De ha sok a kapcsolatban a vita, a konfliktus vagy ha ellaposodott a kapcsolatotok, a szexuális életetek, akkor nagy rá az esély, hogy a hátad mögött megcsal vagy titkos kapcsolatot folytat valakivel. Azért nem hagyja el a párját, mert nagyon ragaszkodó. Ha nem érzi már jól magát a kapcsolatban akkor is ragaszkodik. A végtelenségig tud ragaszkodni emberekhez, tárgyakhoz, helyekhez. Viszont az erős ragaszkodás mellett ott van benne a vágy valami újra, izgalmasabbra, ismeretlenre. Ilyen a Skorpió.
2019. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gázos szerintem.. Legalábbis nemtudom ezt ki nézne el neki. Mert ugyebár magával elnéző, de más legyen hűséges hozzá. Szerintem ha ezt tudom, hogy ilyen egy skorpió, soha nem megyek bele, hogy ismerkedjek vele. Minek.. Egy önző lény, aki azt hiszi mindent szabad neki, másnak meg semmit. Aztán megmagyarazza azzal, hogy ő ilyen. Hát nemtudom, szerintem erre senki nem kíváncsi.
2019. dec. 8. 01:48
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban ne a csillagjegyekben bízz, hanem a figyelmességben, kedvességben, odaadásban, őszinteségben, közös hullámhosszban, a másik megértésében.

Állítólag már a régi sumérok is azt mondták hogy ezek a legfontosabb jegyei egy stabil, kiegyensúlyozott, hűséges kapcsolatnak :)

2019. dec. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Úgy tűnik nem tudod elfogadni az igazságot, pedif a válÁsok alapján, vagy felbomlott kapcsolatok alaoján rájöhetnél, hogy valóban így van! Az emberek nem tartanak ki örökké a langyos vízban, amikor vár rájuk a pezsgőfürdő! Ébredj fel! Ahogy gondolod, hogy örökre szerelem..., nem létezik! Aki ezt állitja, hazudik! Nincs, kész! Vagy tegyél azért, hogy mindog izgalmasnak találjon, vagy fogadd el, hogy BENNE VAN A PAKLIBAN, HOGY TALÁLHAT JOBB BULIT NÁLAD! Mert ha nem is fogod fel, ez így van! És nem kimondottan a skorpió jegy...


Rettegsz, hogy leváltanak? Tegyél ellene!

2019. dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Nemcsak a Skorpiók csalfák.

Láttam olyat, hogy Bika is csalta a párját, Rák házas emberrel folytatott szexkapcsolatot, Bakot is láttam kikacsingatni a kapcsolatból, Kos is tartott szeretőt a házassága mellett, Mérleg is hiába volt kapcsolatban mégis rendszeresen másokkal találkozgatott a párja háta mögött meg buliban mással csókolózott, Vízöntő felettesem el volt jegyezve, a párjával összeköltöztek ő mégis az irodában hetyegett a főnökével, rájuk is nyitottak. Igen, Skorpiót is láttam, hogy a több éves kapcsolata mellett mással flörtölt és haza is vitte a buliból, de mint láthatod nemcsak a Skorpiók ilyenek. :)

2019. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A pezsgofurdo is egy idő után langyos víz lehet, ezért mondom, hogy izgalmassá kell tenni a kapcsolatot és nem hagyni ellaposodni.. De az nem megoldás hogy ahogy ellaposodik, azonnal másra ugrassz rá. Szerintem a meglevőt kell felturbozni. A következő is ellaposodhat bármikor.. Ezt a végtelenségig ellehet játszani, hogy mindig újat keresek a már unom a meglevőt. Aztán csodálkoznak egyesek, hogy ki vannak égve.
2019. dec. 8. 14:02
 18/27 Blade Bone ***** válasza:
Én eddig bika, halak, bak, rák és oroszlán csillagjegyűekkel jöttem ki legjobban, bár az utolsónál már inkább a testi vonzalom volt nagyon erős, de mivel szellemileg nem voltunk egy hosszon, nagyon fullasztó volt az egész... De még ennek ellenére sem én léptem félre közel két év után.
2019. dec. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Kérdező most akkor neked mi bajod? Mire vagy kíváncsi? A Skorpió jegy ugyanannyira hűtlen csak mint az összes többi. Vannak köztük hűtlenek és vannak, akikben van annyi, hogy vagy szakítanak vagy megpróbálják megbeszélni a dolgokat. Ami igaz rájuk igaz lehet Vízöntőre, Halakra, Rákra, Szűzre, Nyilasra, Bakra és a többi jegyre!
2019. dec. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%
Ti komolyan ennyire gyökerek vagytok, hogy horoszkóp alapján döntitek el, hogy kivel jöttök össze? Meg ítélkeztek, folyamatosan becsmérlitek a másikat, hogy ilyen hűtlen, olyan hűtlen, megbízhatatlan stb, mert ez meg ez a csillagjegye! Kapjatok már észbe a picshába is!
2019. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!