Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Létezik olyan, akit érdekel...

Létezik olyan, akit érdekel az ezotéria, horoszkópok és hasonlók?

Figyelt kérdés
Tök szívesen beszélgetnék valakivel ilyen dolgokról anélkül, hogy hülyének néznénk egymást. Nem vagyok szakértő, csak szeretem megfigyelni az esetleges összefüggéseket. Hogy két ember mennyire illik össze a csillagjegyeik alapján. (Fogadok privátot, ha valaki gondolja. :))
2019. dec. 13. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ezo rovat tárt karokkal vár.
2019. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, hátha normálisan is lehet beszélgetni ilyen dolgokról.
2019. dec. 13. 17:46
 3/13 gublug ***** válasza:

Engem is érdekel.

De itt sokan gúnyt is űznek belőle, hiába írsz az ezocsoportba.

Ha állod a sarat, írj.

2019. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gublug ***** válasza:
Mármint ne nekem, hanem a fórumba.
2019. dec. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára. :)
2019. dec. 13. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Csillagjegyek alapján eldönteni ki illik egymáshoz ki nem, ez kukaság. Mindenkinek van egy saját asztrológiai képlete, napjeggyel aszcendenssel stb, én úgy gondolom ha te pl el tudod fogadni az adott személy olyan jellemvonásait amiről tudod, hogy ő ilyen és kész, ezen nem fog tudni változtatni, akkor bármelyik csillagjegyű emberrel normális kapcsolatot tudsz kialakítani. Saját példámat felhozva, én kos napjegyű vagyok de rák az aszcendensem, és sokkal inkább jellemző rám a rákságom, a család nekem az első, míg a férjemre a nyilas "napjegysége" a jellemzőbb, akinek viszont nagyon fontos a szabadsága. Tudom, hogy "nem zárhatom be" engednem kell őt koncertekre-meccsekre járni, mert ha én emiatt nekiállnék vele folyamatosan vitatkozni, hogy miért mászkál el itthonról, amikor a családjával is lehetne, annak két kimenetele lehetne: 1: rámegy a házasságunk és beint nekem, 2: itthon marad de őrlődik magában és ebbe belebetegszik. Hát egyiket sem szeretném :) Szóval összefoglalva: jó tudni mik azok a vonások ami a másikra jellemző és el kell dönteni, te ezt el tudod-e teljesen fogadni, minden, számodra "rossz tulajdonságával" együtt :) (hozzáteszem nem csak egyedül jár koncertekre mert ami engem érdekel én is megyek vele, de vannak olyanok amik engem nem izgatnak, ilyenkor nem mondom neki, hogy maradjon itthon, nélkülem ne menjen, hanem "elküldöm", hogy keressen magának partnert akivel elmehet :) )
2019. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

" csak szeretem megfigyelni az esetleges összefüggéseket"


1. Amit te meg tudsz figyelni az nem releváns, nem statisztikai mennyiség.

2. Azt magyarázol bele a dolgokba, amit szeretnél, hogy legyen. Még tudat alatt is.

2019. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 zol56 ***** válasza:

Biztos találsz valakit akit érdekel a téma. Ki kell szűrni az idiótákat akik elrontják az oldal lényegét.

Keresd a partnert.

2019. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik!

Figyeld a GyK Ezotéria rovatának kérdezőit és a válastolók többségét!

.

"Hogy két ember mennyire illik össze a csillagjegyeik alapján"

Melyik horoszkóp szerint?

Sancta simplicitas! - hát azt hiszed, csak egyetlen tipusú horoszkóp van?

2019. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Blade Bone ***** válasza:
Ezotéria, horoszkópok, mentális és fizikai fejlődés, az emberiség története, más emberek élettapasztalata és szemlélete, az idegen civilizációkhoz való viszonyulatok... De még ezeken felül is rengeteg minden érdekel, mert egyszerűen káprázatos a számomra az élet.
2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!