Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak a horoszkopok?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, es szerelmes vagyok bele. Neki is es nekem is bika a horoszkopunk. Azt mondjak, hogy a bikak annyira ossze illenek, es csodalatos kapcsolatban tudnak elni, es mi mar egyszer voltunk egyutt, marmint jartunk. Nem volt rossz kapcsolat. Meg mindig nagyon szeretem, de mostanaban nem szoktunk beszelgetni...sajnos. Es hianyzik. Talalkozni is szeretnek vele. Es nem vagyok babonas meg semmi ilyen, de ha ennyire osszeillenek a "bikak", akkor mi meg egyutt leszunk egyszer?

Azt erzem, hogy mellette boldog vagyok, es nekunk egyutt kell lennunk, es egyutt is leszunk boldogak. Nem tudom pontosan mikor lesz ez igy, de azt erzem hogy igy kell lennie.

Akkor meg is fog valosulni? Egyutt leszunk? A horoszkopok igazat mondanak?


2015. ápr. 6. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek bennük.
2015. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igaz hát! És Isten teremtette a világot 6 nap alatt és a Föld az univerzum középpontja és léteznek boszorkányok is!
2015. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a Nap jegyetek passzol össze, azzal szarra se mész. Ha a többi bolygó is jó helyen áll, Talán.
2015. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De kerlek ertelmes valaszokat...nem hulyeskedesbol irtam ki a kerdest.
2015. ápr. 6. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:
A horoszkópot még annó egy részeges tengerész találhatta ki.Legalábbis annyi igazságtartalma lehet.
2015. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Utálom a horoszkópot

totalis hülyeségnek tartom az egészet. több azonos jegyben születő embert ismerek akik teljesen különböznek minden vonásaikban.

Emellett viszont meg kell mondjam sajnos igaz rám midnen amit a skorpióra irnak mint fő jellemzés, és skorpió is vagyok. :D Ettől függetlenül ezt egy véletlen egybeesésnek tartom..

2015. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen ram is igaz minden amit a bikarol irnak. Es a fiura is igaz minden, amit a bika fiurol irnak. Meg a szuleimre is igazak....tehat ez igaz.
2015. ápr. 6. 21:20
 8/15 anonim ***** válasza:

én pont 3 bikát ismerek aki mind total különböző :DD

az előző voltam... :P

2015. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért szakadt meg a kapcsolatotok ez lényegesenbb mint a horoszkóp.
2015. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"nem vagyok babonas"

Azért ezt én meggondolnám még egyszer. Segítek: ha a horoszkópban KOMOLYAN hiszel, akkor ott valami probléma van.

2015. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!