Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Mérleg melyik másik csillagj...

A Mérleg melyik másik csillagjeggyel jön ki a legjobban?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Általában mindenkivel jól kijön. Főleg azért mert konfliktuskerülő, jól alkalmazkodik. A diktátor típusú csillagjegyek nagyon jól járnak vele mint például szűz, oroszlán.
2019. dec. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyit tudok hozzátenni hogy nekem nyilas a napjegyem, legjobb barátomé pedig mérleg és évek óta jól elvagyunk.
2019. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos a hold és az aszcendens is azért.

Én mérleg vagyok oroszlán aszcendenssel így a tűz jegyűekkel általában jól kijövök, ikrekkel es a vizontokkel is. A vizes jegyuekkel nem igazan, inkabb max a halakkal. A foldjegyuek nekem tulsagosan foldhozragadtak , es tul sporolosak. Szűz meg a skorpio az akit nem igazán tudok megérteni

2019. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

#1

Szeretnek be nyalni másoknak, igen és nagyon kétszínűek. Ismerek jó pár mérleget, nagyon képmutató emberek, megbízhatatlanok, a ígérgetés jól megy nekik, de hogy be is tartsák őket az ígéreteket, na az nagyon távol áll tőlük!

2019. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem más tapasztalataim vannak, ugye ez nem gond neked? 🙂
2019. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Nyilasként én a mérlegekkel jövök ki legjobban, és azt hiszem ez kölcsönös!

Bár mivel nem vagyok egy uralkodó-diktátor típus, inkább a közös döntéseket szeretem, épp ezért egy-egy jobban hezitálóbb mérleg férfitól néha agybajt tudok kapni. Mármint, hogy férfi létükre nem elég határozottak és inkább rám bíznak minden döntést... Ez hiába tök jó, hogy az van, amit én szeretnék, ha én nem szeretem, hogy ha még csak a véleményüket se tudom...


De ha ezen a részen túllendülünk, akkor amúgy jól kijövős a dolog...

2019. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Tudtommal az ikrekkel jól kijönnek.
2020. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Két mérleg faszim is volt, az egyik egy beképzelt alak, aki állandóan ordibált, a másik pedig egy végtelenül béketűrő, szelíd, kedves ember.

Ennyit a csillagjegyekről.

2021. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mérleg fiú vagyok a tűzelemű jegyek közül a nyilassal jövök ki a vízelemű jegyekből pedig a rákokkal és a skorpiókkal. Skorpiók jó barátaim, a rák az meg mindenképp kölcsönös oda-vissza az egymás iránti szeretet.
2022. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#1

" A diktátor típusú csillagjegyek nagyon jól járnak vele mint például szűz, oroszlán."


A férjem oroszlán volt, de nem járt jól velem (a mérleggel), mert az első félrelépése után úgy rúgtam ki, mint macskát sz@rni.

2022. máj. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!