Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák, szűz és bak Nők! Milyen...

Rák, szűz és bak Nők! Milyen személyiségűek vagytok? Hogy jellemeznétek magatokat? Melyik csillagjeggyel jöttök ki igazán? Szavakkal adjátok a másik tudtára, hogy fontos nektek vagy inkább tettekkel?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 30. 21:16
 1/2 piriiiii ***** válasza:

Azt itt nehéz lesz leírni.

Én eléggé befelé forduló vagyok. Önmarcangoló, instabil. Hú, akkora érzelmi úton vagyok egy jó ideje, hogy nem is tudom, mit írhatnék így hirtelen.

Szeretem vizsgálni a világot. Úgy mondanám, hogy a világra nyitott vagyok, nagyon nyitott, de egyébként az emberektől érzelmileg igen zárkózott. Egy-két szóban: még erősödnöm kell, jelenlegi helyzetemben túlérzékenynek mondanám magamat.

Azt mondják körülöttem az emberek, hogy legtöbbször semmi sem látszik rajtam, semmilyen érzelem, hangulat. Szeretek játszani a szavakkal, de az én érzelmeimet igen nehezen nyilvánítom ki beszéddel. De tettekkel is nehéz... Mégis inkább az utóbbit mondanám. Már amikor eljutok egyáltalán odáig, hogy megmutatom valakinek, hogy fontos, és hogy fontos annyira, hogy megmutassam az érzéseimet.

Bla-bla-bla...

Ja, és azt vettem észre, hogy a bikákkal jól kijövök. De épp emiatt hamar unalmassá válnak. Én bak vagyok, és igazából.. ha elgondolkodom, a bakokkal nagyon jól kijövök, sőt, vonzom őket.

Épp az előbb volt nálam egy szűz jegyű fiú. Hát... ő nagyon fura. Elméletileg a bak és a szűz jegyűek összeillenek (mondjuk engem épp ez sosem izgatott), de mi ketten nagyon nehezen hangolódunk egymásra.

2016. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem szűz a horoszkópom,idegenekkel elég zárkózott vagyok,nehezen oldódok fel,nehezen beszélek az érzéseimről. Olyat nem igazán tudok akivel nem vagyok jóban,de azt észrevettem,hogy a férfiak közül a bika és kos csillagjegyűek tetszenek általában.
2016. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!