Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 12 helyett 13 csillagjegy létezik?

Figyelt kérdés
Régen olvasgattam az asztrológiáról,de akkor még csak 12 csillajegyről írtak,április 30-án születtem így én a bika jegyében születtem de a jellemzése elolvasása után nem ismertem magamra,nem vagyok családcentrikus egyálatalán,nem vagyok barátságos, érzelmes, romantikus alkat,a környezetem ridegnek tart,nem habzsolom az élvezeteket,pont ellenkezőleg inkább önsanyargató vagyok,nem vagyok művészlélek és türelmes sem sőt inkább türelmetlen,állítólag 1995-ben két csillagász az egyik japán, találtak egy 13-ik csillagjegyet a kígyótartót,azért mert már régen módosult a földnek a nap körüli pályája,azóta Japánban 13 csillagjeggyel kalkulálnak,ezek szerint én a kos csillagjegyben születtem,aminek a jellemzése nagyjából illik rám,ezért kezdek hinni egy kicsit az asztrológiában de a 13 csillagjegyesben.

2020. jan. 5. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem mit akarsz momdani Vixen, de akkor sem gondolom hogy bármi köze lenne ezeknek a konstellációknak az emberek személyiségéhez.
2020. jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem 13, hanem 14. A Kígyótartó és az Orion. Viszont nincs akkora jelentőségük.

[link]

2020. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem kicsit nehéz elfogadni... A 12 az passzol a rendszerbe. 2x12 óra, 12 hónap; 12 tanítvány, 12 állatövi jegy, (kb. mindenhol.)

én is hallottam már róla érdekes, csak nem győzött meg.

2020. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ápr. 30-án születtem és nagy vonalakban igazak rám a bika jegy tulajdonságai. Csak a napjegyet nézni butaság. Teljes elemzés kell a pontos személyiség meghatározásához.
2020. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel egyik konstelláció sem egy darab csillagból áll, és az alkotórészeik minden tájegysége más-más bolygók karakterjegyeivel ruházzák fel az embert, ezért lehetne akár 12x4 archetípus is... viszont ezek az eltérések nem lényegesek, mert nem fogják megváltoztatni az archetípusok szerepét az életben.

Ugyanazon évszak ugyanazon hónapja lesz az övék, aminek ugyanaz a szerepe, mint eddig is volt.

Például a Bika csillagképet is fel lehet osztani 3, vagy 4 felé, amit Ptolemaeus Claudius meg is tett a TETRABIBLOS című irományában.

A horoszkópunk viszont nem archetípusból áll, hanem a bennünk élő archetípusok összességéből.

Sokféle típus található meg bennünk kisebb-nagyobb mértékben.

Kérdező, ha még nem ismered a horoszkóp képleted és az asztrológiát, járj utána egy picit.

Ezeket a kérdéseket nem tetted volna fel, ha elolvastál volna minimum egy könyvet a témában.

Új, értelmesebb kérdéseid viszont lennének, amikre szintén választ kapnál, ha kutatnál utánuk a megfelelő helyen.

Az itteni kérdések 90 százaléka meg nem történt lenne, ha szánnátok fél órát az életetekből tanulásra.

2020. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Itt összevissza vannak a dátumok.
2020. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Aha, a macska. Csak sajnos lekéste a versenyt, így kiesett a 12-ből, de ő a 13.
2020. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D tényleg.
2020. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!