Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegyük mint szingli...

Rák csillagjegyük mint szinglik vagytok nehezen tudtok szerezni barátnőd barátot?

Figyelt kérdés
2020. jan. 22. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a havi horoszkópból sikerült megállapítanod?
2020. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Válaszolnék, de sajnos hiába jó a szövegértésem, fogalmam sincs, mit akarsz kérdezni...
2020. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok!
2020. jan. 22. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nehezen. Nekem egyszer sem volt még barátnőm, pedig már 37 vagyok férfiban. 1× nagyon ott volt, hogy lesz valami, de nem jött össze. Igen, tudom, hogy nyitottabbnak, rámenősebbnek kellene lennem, jobban menni ide-oda munka után, de nekem nem megy, aminek részben oka van. Pedig tök jó lenne, ha lenne mellettem egy nő.
2020. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én RÁK nő vagyok. Könnyen ismerkedem, de a nagy társaságot kerülöm. Mély emberi kapcsolatokat részesítem előnyben.
2020. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Horoszkóptól függetlenül nehéz emberi és ún. szociális kapcsolatokat kialakítani ha valaki túlságosan introvertált és nem megy közösségbe, nem kommunikál másokkal.
2020. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En is rak no vagyok, nagyon kozvetlen vagyok egy szintig, kedves baratsagos vagyok sokak mondtak nekem vadidegenkent is hogy olyan jo a kisugarzasom es akar orakig ellennenek mar csak a kozelemben is. Szerintem minden rak jegy hasonlo lehet mert en is ilyesmiket tapasztaltam rak jegyu ismeroseimtol.... valahogy arad belolunk a jo....:)))


Nem vagyok felenk, szerintem sokan ossze is keverik azt azzal hogy ha valaki produkalja magat mint az hogy ha nem muszaj nem szolok bele csak azert hogy hallattassam a hangom. Pedig oroszlan az aszcendensem, szeretek hulyulni es sok jopofasagban benne vagyok...


Viszont csak arra melto emberekkel tartom a kapcsolatot azokkal mely es egyaltalan nem felszines. Az ilyesfajta kapcsolatokra meg udvariassagbol sem tudom magamra eroltetni a jopofaskodast mert sajnos elobb utobb arrogans leszek a szavaimmal...:)


Rakkent rakokkal szinten nagyon konnyen ismerkedtem es nagyon konnyen szavak nelkul is egymasra hangolodtunk szinte!


De sokan ezt nem ertik meg hogyan is zajlik ez bennunk...:)

Pl nekem egy ikrek zsizsegese az irritalo...... de ezzel ne ertesetek felre nem utalom az ikreket.....!!:))

2020. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is rák a horoszkópom. Én alapból nem merek nyitni senki felé(pasi/ barátnők) de ha már kialakult egy kapocs akkor bármit megteszek értük akkor kapcsatban vagy csak a barinőmért. Viszont nagyon nehezen barátkozok, pasizás nem nagyon ment soha bár nincs rá már szükségem
2020. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, akkor a normalis valasz.


A Rak egy feminin archetipus, uralkodo egiteste a Hold, tehat az anya.


Azok a ferfiak, akiknek a szuletesi kepleteben a Rak es a lunar archetipus a meghatarozo, azok igen, nehezen talalnak part. Tobbnyire a friendzone-ba teszik oket.

2020. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A férjem rák, egyszerre több nője is van, és egY csomó barátja. Hazudik mindenkinek, nagyon jó színész. De csak ezért.
2020. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!