Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió férfi, Oroszlán nő...

Skorpió férfi, Oroszlán nő kapcsolatról kinek milyen, elsősorban saját tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 22:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Igen, van a családban. Jobb házasságot, mint az övék, nem ismerek! Imádják egymást több évtized után is!
2020. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, katasztrofális házasság gusztustalan válóperrel és öngyilkossági kísérlettel a legnagyobb gyerek részéről. Na erre varrj gombot!
2020. jan. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, mondják, hogy menny, vagy pokol! Egóharc leginkább, a legtöbb esetben, azon kevés alkalmakkor, mikor azonban (ott is sok munkával a háttérben) működik, igazi legendás páros. Épp ezért vagyok kíváncsi, ki melyik végletét élte/éli meg.
2020. jan. 29. 00:53
 4/6 anonim ***** válasza:

D..ni biztos tudnak, de, hogy a többi dolog működik-e, azt nem tudom.


Nem jó ez a kapcsolat. Oroszlán férfi és Skorpió nő ... ez még esetleg jó lehet, de így szerintem nem.


Úgy gondolom, az ilyen kapcsolat: több rossz, mint jó.

2020. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Skorpiót, ha vizsgálsz, azt nézd, hogy mennyire rángatja a "veres indulat". ~= Mars


Ahogy az életük halad előre, úgy sötétedhetnek. Erre számítani lehet.


A Skorpió egyébként a transzformáció lehetősége.

2020. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon domináns mind a kettő. Örök veszekedés, ordibálás, dominancia harc.
2020. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!