Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi nyilas nő van itt...

Rák férfi nyilas nő van itt olyan aki hosszú évek óta együtt vannak jól kijöttök?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 10:57
 1/3 anonim válasza:
Én halak nő vagyok, de otthon vagyok a témában. A nyilas nő szabadszellemű és lobbanékony, a rák kevésbé. Nehezen illenek össze de ha a rák férfi kicsit elengedi a párját és a nyilas nő jobban odafigyel a párjára, akkor talán működhet a kapcsolat. (A rák férfi nagyon hűséges, ragaszkodó és családcentrikus)
2020. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilas nő vagyok a párom rák férfi (nos, ez a mai időkben már nem egyértelmű), 2 éve együtt vagyunk, kifejezetten harmonikus köztünk a viszony. Egy éve együtt lakunk, most közösen költözködünk. ((Ha gondolod, nyugodtan írj privátot a témában, nem tudom milyen kérdések foglalkoztatnak))
2020. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelen! 23 éve vagyunk házasok. Szakaszok: Mindketten benne voltunk már a korban mikor összeházasodtunk. Első mindkettőnknek. Érdekes volt. Aztán jöttek a gyerekek. Sok természetünkből adódó probléma volt de ezt nekem lefedte a játszóteres időszak, sok anyukával kerültem baráti kapcsolatba, ezt nagyon élveztem. Ezért elsiklottam az itthoni problémákon.Hogy mindig Ő kezelte a pénzt, én sokszor nem tudtam és nem értettem mire megy el, meg miért vásárolgat állandóan a férjem. Aztán 13 év hűség után én félrementem. Több éves kettős élet. Ez sosem derült ki.Volt, hogy hazaköltöztem anyámhoz. Válni, új életet akartam. A lányom beszélt le. Aztán a régi-új környezetben mégsem éreztem annyira jól magam. Minden hiányzott. Fél év után visszajöttem.Meghatott amilyen szeretettel várt. És most. Néha úgy érzem főleg intellektuálisan nem igazán elégít ki a párom de hát én sem vagyok tökéletes. Ő egy nagyon jó ember!Sokkal jobbat érdemelt volna nálam. Egyre harmonikusabbak vagyunk ketten. Én jobban elülök itthon, Ő mindig "magányos" típus volt. Ha így folytatjuk szép öregkor elé nézünk. Én 54 nő, Ő 60 ffi.
2020. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!