Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyürk ti ennyire...

Szűz csillagjegyürk ti ennyire rent maniások vagytok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt egy szűz csillagjegyű barátom. Ő látszólag rendes volt, szerette, ha minden normálisan el van pakolva, mindennek meg van a helye, ne legyen elől, össze vissza semmi. De a szekrényekben már nem volt olyan nagy rend.
2020. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

El tudom képzelni, hogy hány másodperc alatt kattintottál rá a "kérdés kiírása" gombra.

Egyetlen mondatot írtál és annyi igényesség nem volt benned, hogy hibátlanul tedd közzé?

Vagy...direkt gépelted el, hogy típusokra jellemző viselkedést figyelhess meg a reakciók alapján.

De az is lehet, hogy csak simán túlbecsülöm az itteni emberek logikáját.

2020. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, de pl.: munka tekintetében azok, de mondjuk autó belterének tisztasága tekintetében nem azok.
2020. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát amúgy igen, utálom a rendetlenséget és szeretek takarítani és zavar ha kupi van. DE az asztalomon mindig rendetlenség van. Az az egy hely ahol minden ott van össze vissza mert így áll kézre vagy hogy mondjam :D elég fura. Zseni átlátja a káoszt tudjátok :D
2020. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam "rent" mániásnak, de azért minden hónapban időben kifizetem!
2020. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szeretik, ha mások pedánsnak látják őket, de a tökéletesség mögött gyakran más emberek munkája bújik meg (takarítónő, munkatársak, fodrász, stílustanacsadó, amit csak el tudsz képzelni).
2020. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én speciel rettenetesen rendetlen szűz vagyok🤷‍♀️
2020. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!