Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Érdemes lenne felkeresni egy...

Érdemes lenne felkeresni egy védikus asztrológust? Valakinek van bármilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
YouTube-on van sok videó az elemzéseikről. Pszichológushoz is szeretnék hamarosan elmenni, régóta depressziós vagyok, ami mostanában tetőzik... Viszont közben olyan érzéseim is vannak már nagyon régóta, hogy egyszerűen játszik velem az élet, vagy a sors, nevezhetjük akárminek, ezt pedig szerintem egy asztrológussal kellene megbeszélnem, a pszichológus nyilván nem nyitott az ilyen témákra. Nem tudom, hogy pl. egy pszichiáter, aki orvos, hogy reagálna, ha a spiritualitásról kezdenék el beszélni, márpedig végső elkeseredésemben már kezdem elhinni, hogy a sors irányít, en pedig semmit sem tehetek

2020. febr. 17. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen, érdemes.

Neki és családjának is élnie kell valamiből.

Azzal, hogy te fizetsz neki, többet segítesz rajta, mint ő terajtad.

2020. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az asztrológia jó eszköz arra, hogy mélységeiben megismerkedj saját magaddal és kiaknázd a benned rejlő potenciált.

A születésed pillanatában jelenlévő környezeti állapotokat írja le, mint egy űr-időjárás jelentés.

Milyen volt a közvetlen környezetünk abban a pillanatban, amihez alkalmazkodva megkezdtük a saját életünket, elszakadva az anya testétől.

A sors nem előre meghatározott.

Nem csak az események elszenvedői vagyunk, hanem a befolyásolói is.

Persze vannak olyan típusok, akiknek egyfajta külső hajtó erő szükséges ahhoz, hogy előre haladjanak, akik csak reagálnak a környezetre, nem pedig megteremtik ezeket a hatásokat. Hullámzó hangulat. Víz elem.

Én is főként ilyen vagyok, ezért bármit is szeretnék elérni, első dolgok az optimális környezet megteremtése.

Bármire képes vagyok, ha a környezet inspiráló, pozitív, kellemes,

- és semmire, amennyiben mérgező, negatív hangulatú, szürke. érzéketlen.


Szóval az irományod alapján azt tudnám javasolni, hogy a megfelelő emberekkel vedd körbe magad és szabadulj meg mindentől, ami által a körülmények áldozatának érzed magad.

Ha elhagyod a toxikus környezetet, akkor máris nem a körülmények áldozata leszel, és nem kell szenvedned emiatt.

2020. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélhetsz nyugodtan a terapodnak a spiritualitásról, sőt beszélj is róla nyugodtan! Arról miben hiszel és miért fordultál ebbe az irányba és mit vársz tőle.

Menj asztromókushoz ha el akarsz költeni egy valag pénzt, de pszichológushoz mindenképpen! A depi nem játék.

2020. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Számomra a toxikus környezetet a családom egyik tagja biztosította, akit fizikailag már rég elhagytam, de sajnos a génjeit, amitől halmozottan mentális beteg vagyok nem tudom elhagyni, sem a gyerekkori traumákat, amiket okozott

Csodálkozom, hogy ennyien ellene vagytok, nézzetek meg pl. YouTube-on az utazás a lelked körül című műsort, ott elég pontos elemzéseket hallottam egy asztrológustól, pedig en elég szkeptikusnak vallom magam, jóshoz pl. eszembe sem jutna menni, bármennyire is kétségbe vagyok esve, de egy asztrologiai elemzés mar kezd egyre jobb ötletnek tűnni

Bár azt is bevallom, hogy ennyire meg soha nem voltam mélyen, mostanában kezdtem el érezni, hogy a rengeteg hullámvölgytől és sírógörcstől, amit a depresszió okoz, mar kezdem elveszíteni az ítélőképességem es a racionális gondolkodásom, lehet, hogy ez is közrejátszik abban, hogy mar tényleg úgy érzem, hogy családilag el vagyunk átkozva

2020. febr. 18. 04:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van ablakon kidobandó pénzed, akkor bátran.

Ha nincs, akkor talán kezdd el megoldani a problémát, amit tudattalanul te magad hoztál létre. Kezdj el meditálni.

2020. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!