Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek tényleg a vízöntők...

Szerintetek tényleg a vízöntőknél (jelen esetben férfi). Valóban a másiknak kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 18:38
 1/6 anonim válasza:
46%
Nem lehetne éjfél után félteni ezeket az értelmes kérdéseket?
2020. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést, valami ezó izébe kéne feltenni.
2020. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam most felhős az égbolt...
2020. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Vàrj, dobom is a madàrcsontokat...a Jupiter aszcendensét làtom mögötte, igen, igaz lehet, amit làtsz a vízöntő pasikkal kapcsolatosan.
2020. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
Akkor én válaszolok érdemlegesen Vízöntő férfiként. Szóval magamból kiindulva én szeretem ha egy nőnek esetleg tetszem, ad valami konkrétabb jelet, hogy érdeklődik, próbál beszélgetni velem, kérdezget, és nem csak áll és hallgatja ahogy szövegelek és elintézi egy "aha" meg "szerintem is"-sel. Szóval nem is inkább a kezdeményezést várom el, csak a kölcsönös érdeklődést, ha valóban akar tőlem valamit.
2020. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Mert alapesetben valóban így van.

De mióta megismertem pár utólag kiderült rák nőt...hát egy rák nem kicsit mozdít ki egy vízöntőt a komfort zónaból.

Mert én megszoktam a csodálatot a visszajelzést hogy nyit erdeklődik kezdeményez a masik.

De a rák?

Ők hallgattak, aham, oké....de bókolni nyitni az életben nem fog.

Viszont ezt felismerve annyi az egész hogy folyamatos duma-duma hogy tudjon mozizni.

Róla beszélni folyamat csodalni őt nem magamól és ennyi meg is van.

2022. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!