Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is szokta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is szokta ezt csinálni, ha nincs jelen a barátnője? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Szexuális utalgatásokkal poénkodni egy másik nőnek illetve folyton a közelében lenni. Én nem vagyok érintett, csak kérdezem.
2019. júl. 2. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Sosem! Számomra az lenne a legalja amit valaha tettem férfiként! Van annyi gerincet becsületem no meg elveim hogy kitartsak a mellet akit szeretek na meg annyi önkontrolom.... inkabb a párommal utalgatok szexualisan amit először nem ért de utána nevet rajta :D
2019. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Lehet önbizalomhiány, frusztráció, kapuzárási pánik az oka. Így bizonyítja magának, hogy tökös pasi. Pedig sajnos pont ez árulkodik róla, hogy nem az, hanem egy szerencsétlen nyomoronc.
2019. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet többet is. Barátnő, feleség, régi vagy friss kapcsolat, mézeshetek, mindegy.
2019. júl. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Szokták. Gondolom ezzel tartják "karban" magukat, vagy az önbizalmukat, hogy bizony-bizony, ők más nőkkel is milyen jól elvannak, abba a hitbe ringatva magukat, hogy ha nem lenne a párjuk, akkor lenne esélyük csomó más nőnél is, és milyen büszkék lehetnek magukra, hogy *még így is* a párjukhoz hűségesen mennek haza.

Én legalábbis a munkatársaimon, akik így viselkednek velem, kb ezt szoktam látni. Nem azért viselkednek velem így, mert annyira tetszenék nekik (jó, valamennyire nyilván bejövök nekik, de nem arról van szó, hogy én vagyok életük nagy szerelme), hanem mert én jól viselem az ilyesmit és nem rohanok egyből a HR-re zaklatás miatt, hanem inkább elviccelem az egészet. Nyilván ilyesmit az ember a párja előtt nem csinál, mert azért mégis, hova bizonyítson akkor.

2019. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnő nélkül se csinálom ezt, valahogy nincs pofám hozzá.
2019. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis flört tök egészséges. A nőt is feldobja, aki ezeket kapja, illetve a srác önbizalmát emeli, pszichológiailag jót tesz a férfiasságának, ezaltal a kapcsolatnak is jót tesz. Ez még nem megcsalás csak poénkodás, szerintem. Nőként írom ezt.


Egyetemi ismerőseim szoktak nekem ilyeneket tolni, meg még a csinosabb lányoknak. Én egy szalig mindig meglepődtem, amikor megtudtam, hogy van barátnőjük. De rájöttem, hogy egy kis szexuális feszültség jót tesz mindenkinek, és eleve tudtam hogy ezt abszolút komolytalan szándékkal nyomják nekem. Én ettől még midnig hűségesnek láttam őket minden helyzetben, de attól még hadd érezzék magukat vonzó férfinak.


Persze nem minden nő nyitott erre, van akinek bántó is. Meg kell találni ebben is az arany középutat, nem szabad túltolni.

2019. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szokták, szinte minden férfi, kollégám.

Sőt, az én párom. - Tagadja, de tudom, hogy szokott. (Tisztelet a kivételnek)


Azt még hozzáteszem, hogy önmagában ez a fajta flörtölés csak játék, nem akar tőlük semmit, nem mozdul rájuk. HA ilyen fokozatban csinálná, és ilyen szándékkal, nyilván jobban zavarna. Amíg semmit nem jelent, 1 perc múlva elfelejti, addig ezzel nincs gond.


Ha viszont valaki azért csinálja, mert érdekli a másik, az ár persze más kérdés..

2019. júl. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik csinálják, vannak akik nem. Hú de nagy dolog!
2019. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!