Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért próbálkoznak az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak az idősebb pasik (nem mindegyik) a fiatalabb lányoknál? (Jelen esetben 18 éves lánnyal egy 28 éves férfi)

Figyelt kérdés
Tudom, tudom. Mert naivak, befolyásolhatóak és könnyebb őket megdugni. Mindig ezt kapom válasznak erre a kérdésre. Engem már 17 éves korom óta próbál egy 10 évvel idősebb pasi "felszedni", az az egy éve, és nem tudom felfogni, hogy az, aki már dolgozik, akár lediplomázott és már felnőtt férfi miért foglalkozik egy fiatalabb lánnyal, aki most áll a bulizós, pályaválasztási korszaka előtt? Nagyon sok ilyet tapasztalok és látok a környezetemben, és egyszerűen visszataszító, őszintén. Idővel nem tűnik ez durvának, például az ilyen 24nő-34férfi javára felállás. Nem tudnak a korban hozzuk illő nőkkel kapcsolatot létesíteni, vagy mi áll emögött? Ismerek két olyan embert is, akik talán 15 épphogy 16 éves lettek és már 28 éves körüli barátjuk volt (már két éve járnak vagy több) Akár saját tapasztalatot, véleményt is írhattok!
2018. ápr. 17. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Mert jól néznek ki, ilyen egyszerű. Fiatalos külső, feszes bőr, szép cici, nincs gyerek, nincs exférj, nem dolgozik annyit, hogy ne legyen ideje semmi másra.

Az pedig csak mítosz, hogy egy 16-18 éves könnyebb lenne ágyba vinni. Sokkal nehezebb ágyba vinni egy 17 éves csajt mint egy 30-as nőt.

2018. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy tizenéves agyi szintjén vannak.
2018. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Valószínűleg a lányok nyitottabbak az idősebb pasik iránt, mert aki már 10 évvel idősebb abba nagyobb eséllyel szorult valami ész is. És van mit tanulni is tőlük. Utána ha a csaj nyit akkor nyilván hülye lenne nem belemenni. De ha a pasi hozza felszinre eloszor az nem tudom miert van. Esetleg ha az idősebb pasik megmagyaráznák hogy miért inkább fiatalabb csajra hajtotok a korotok beliek helyett? :) én is kivancsi vagyok a ti szemszogetekbol.
2018. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert ti nők is rendre 5-10 évvel idősebb férfit választotok, csak ezt valamiért nem tartjátok annyira megvetőnek.
2018. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
szerintem igy van meg a harmonia! lanyoknak idosebb pasi kell a fiuknak meg fiatalabb lany!Jobban ossze passzolnak mint akik egy idosek, amugy meg nem mindenki akar bulizni , leinni magat es meg kuratni magat massal minden bulin!Aki kicsit is normalis az nem igy eli ki magat! Ezek az emberek akik folyton buliznak nem tudjak mi az elet es igy probalnak ervenyesulni.Amugy meg mi baj lenne hisz minden masodik lany rinyal hogy nincs baratja!A legtobb ember eldobdna ezt a bukizos eletet ha megkapna azt az embert aki szereti es viszont! Az meg hogy vannak beteg emberek akik kislanyokra verik a fazukat a sotet szobaba az eleg undorito de ha a srac normalis akk tok termeszetes!Amugy meg az idealis korkulombseg 7 ev a ferfi javara! Tanulmany szerint!Itt nem az idos ferfi a gond hanem maga a ferfi aki eroszakkal probal kozeledni fele es nem veszi eszre hogy a nem az nemet jelent, szoval akinek mentalis problemaja van
2018. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

amugy meg azerr is mert az en korosztalyom mar mind foglalt, terhes es ferjnel van, es meg csak 24 vagyok

5# voltam

2018. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
68%

28 vagyok. Azért ismerkedek akár tíz évvel fiatalabbal is, mert ő kb ugyananyit vár el az élettől, mint én.


Jelenleg nem akarok se családot, se gyereket. Egy korombeli nő már ezekre is gondol. Ezáltal vagy húzom az idejét vagy olyat csinálok, amit nem akarok.


Nagyon kevés nekem tetsző nővek találkoztam még életem során, akik szintén nem akartak gyereket. Az pedig egyáltalán nem baj, ha egy 21 éves akar makd később.


Addigra vagy nem leszünk már úgysem együtt vagy öt-hat év alatt eljuthatok oda én is, hogy szóba jöhet a gyerek. Amennyiben mégsem, akkor még mindig szakíthatunk és ő sem lesz még túl öreg hozzá,...mert ugye


ha most összejövök egy 26 évessel és azt mondja, hogy megvárja azt, amikor én kész leszek a gyerekvállalásra, akkor ő lehet beszívja teljesen. Teszem azt 31 évesen én még mindig nem akarok. Ott szakítunk.


Ő újra elkezd ismerkedni, de mivel csak értelmes nőkkel kezdek, nem vállal gyereket alig megismert emberrel. Tehát leghmarabb 33-34 évesen lenne gyereke úgy, hogy 26 évesen már akart volna.


Remélem kezded kapizsgálni, hogy mi miért történik. Ugyanúgy ismerkedek korombeliekkel, de a gyerek téma után abba marad a dolog.

2018. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

"Akár saját tapasztalatot, véleményt is írhattok!"


Akár olyasmit is írhatok ami nem egyezik meg a te véleményeddel?Nagylelkū, ám legyen, de ígéred, hogy csak mert nem maradéktalanul azt gondolom amit te és más a véleményem nem fogsz visszataszítónak nevezni és haragudni rám?


Tudod mit?Megelōlegezem neked a bizalmamat!:)


Nos, engem ez nem érdekel.Pár hónapja kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz egy nálam fiatalabb lánnyal, akkor nem tudom hány éves lehetett, kb 18, én meg 26.Ha ez valakinek nem tetszik az nem az én negatív érzelmem, magát nehezíti vele.Nem az motivált, hogy biztos könnyū lehet megdugni mert naív és befolyásolható, fel sem merült bennem, mert én nem így gondolkozom, nem ilyen ember vagyok.Ellenben te a kérdésed alapján így gondolkozol, ami még mindig nem az én problémám, hanem a tied, ha rosszul érzed magad miatta.


Az univerzum néha produkál olyan dolgokat amik mások mint a mi elképzeléseink, hülyén érezném magam ha például haragudnék a Mars holdjaira, a Phobosra és a Deimosra, mert az egyiknek már bele kellett volna zuhannia a Marsba az akadémikuasan elismert fizika szerint, a másik meg a naprendszer többi holdjával ellentétes irányban mozog.De nem haragszom rájuk és nem ítélem el egyiket sem.

2018. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Más véleménye elé helyezni a sajátom és elítélni emiatt mást, na, ahhoz nincs jogom!(:
2018. ápr. 17. 21:27
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja és + a kérdésemben csak annyi megnyilvánulása volt a véleményemnek, hogy "...egyszerűen visszataszító." A szexuális tartalom az már nem az én gondolatmenetemhez tartozik, hanem egy válasz arra kérdésre, amit föltettem itt is. Nem is értem a válaszod intenzítását és a heves reakciódat. Én egyáltalán nem így gondoltam ezt és gondolom.
2018. ápr. 17. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!