Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mindegyik oroszlán lobbanékony?

Mindegyik oroszlán lobbanékony?

Figyelt kérdés
2020. márc. 3. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy db oroszlán jegyű ismerősöm van, a kisebbik lányom. Ő nagyon lobbanékony, hirtelen haragú, de nagyon könnyű megnyugtatni.
2020. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem, csak az élő.
2020. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az voltam, mert mindent elnyomtam magamban, így amikor nagyon-nagyon-nagyon-nagyon ritkán túlcsordult a pohár, akkor robbantam. De akkor se úgy, mint általában az emberek, hanem csak saját magamhoz képest. Én soha nem hibáztatok senkit, soha nem szidok senkit, soha nem bántok senkit, soha nem vagyok agresszív, erőszakos. Kivétel nélkül mindig akkor fordult elő, amikor folyamatosan támadtak, terrorizáltak lelkileg, és már nem bírtam magamban tartani, kijött... Tehát önvédelemből.

De lassan sikerül megszabadulnom az "én"-től, így teljesen érzéketlenné válok mások támadására, bántására.

2020. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sógorom oroszlán jegyű és kifejezetten nyugodt, békés természetű.


A tűz jegyek közül inkább a kosokra jellemző a lobbanékonyság, bár ez sem általános. Az oroszlán inkább a nyugodt erő, a hatalom megtestesülése, az uralkodó archetípusa.

2020. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oroszlán vagyok, férfi, az utolsóval értek egyet.
2020. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!