Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán férfi ikrek nő nem...

Oroszlán férfi ikrek nő nem lehet hosszútávú kapcsolat?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 10:45
 1/6 anonim válasza:
20%
Nem, ha kamu dolgokra alapoznak, mint pl. az ezotéria.
2020. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem mert a hím oroszlán megeszi az embereket, ha ketten vannak akkor is.

A horoszkópban nincs olyan karatker ami képes lenne legyőzni az oroszlánt, max a skorpió.

2020. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%
Felejsd el ezt a horoszkópos baromságokat csak az emberek hüjítik. Olvastam már azt is hogy a mérleg meg a bak nem tud normalis párkapcsolatban élni. Én mérleg vagyok a párom bak és 3 éve boldogan élünk eggyütt. Ez ugyanolyan mintha azt mondanád hogy egy szőke nő és egy vörös pasi nem tudnának párkapcsolatot fent tartani. Ha szeretitek egymást akkor életetek végéig eggyütt lesztek.
2020. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Ikrek nővel sosem lehet hosszútávú kapcsolat. Kibírhatatlanok és kétszínűek.
2020. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát... nem lehet, sajnos... mivel a két iker oroszlán az állatok királya... és rögtőn megennék a nőt, hogy végre megszabaduljanak attól az idegesítő locsogásától, amivel zavarja a birodalom légkőrét
2020. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

1. Az nem horoszkóp, hogy a Napod melyik jegyben áll. Az csak a Nap jegyed. A horoszkóp jóval összetettebb, mint azt a legtöbb ember hiszi.

2. Nen lehet ezt előre megmondani. Minden tőoetek függ, mit hoztok ki belőle. Pl. Vannak olyan párok, akiknek a horoszkópja alapján nem mondanád meg, hogy összeillenek, de mégis tök boldogok már évek óta

Röviden ez tőletek/tőlük függ

2020. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!