Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Arckép alapján képesek vagytok...

Arckép alapján képesek vagytok megtippelni, hogy valaki milyen jegyű?

Figyelt kérdés

Volt már arra példa, hogy ráéreztetek egy kép alapján vagy találkozáskor, előzetes ismeretség nélkül?


Vagy szoktatok ilyet úgymond játszani, hogy pl. egy beülős helyen/ társaságban tippelgettek?



2020. márc. 5. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megnézném, hogy engem meg tudsz e tippelni.
2020. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen, arc, alkat alapján meglehet határozni az ember főbb jegyeit... tanulható, általánosítás.

régebben játszottam, hasonlóval, harcművészeten belül is bevált...

2020. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden szemem elé kerülő embert felmérek és betippelem a születési dátumát. Sokszor annyira egyértelmű, hogy amikor meglátok valakit, már azonnal tudom milyen archetípusról van szó. Viszont vannak esetek, amikor az aszcendenst látom, vagy azt az elemet, ami domináns benne, nem pedig magát a csillagjegyet.
2020. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te kos vagy.
2020. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én az asztrológiához nem értek (nem hiszek benne, csak mértékkel) viszont tény, hogy a különböző évszakokban születettek többnyire magukon (személyiségjegyeiken, kinézetükön) viselik az évszak jellegzetességeit is.


Ahogy az is érdekes, hogy bizonyos családokban, ahol mindenki hasonlóan néz ki, és hasonló lelki adottságokkal bir, a születési dátumok is kisértetiesen ugyanarra az időszakra összpontosulnak. A nagyanyáim például 3 egymást követő generáción keresztül napra pontosan ugyanazon a napon születtek meg.

2020. márc. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bárkit képes vagyok megtippelni! Téged is! Csak nem biztos, hogy eltalálom! :D

Egyébként pedig bár ilyesmiken én eddig nem nagyon agyaltam, de annyi szent, hogy volt már hogy úgy ránézsre, néhány szóváltás vagy annak hiánya után valaki nagyon unszimpatikus volt, vagy épp az ellenkezője. És volt, hogy kiderült, hogy az unszimpik nem is egyike skorpió volt, vagy épp oroszlán, a szimpik meg legtöbbször mérlegek vagy nyilasok.

Kell azért némi hang is, nem elég csak az arckép. Főleg ha fotó és nem élőben van ott a tag...

2020. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is képes vagyok megtippelni és 1:12 eséllyel el is szoktam találni.
2020. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, a szuzeket es a skorpiokat 10/10 mindig eltalaltam mar kulsore is.


A halak jegyueket ket mondatvaltas utan.


😃

2020. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem kos vagyok :D
2020. márc. 6. 13:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Azok akik nem néztetek utána nem igazán tudják ezt komolyan venni... nem a nap/óra látható az emberen, hanem bizonyos jegyekhez kapcsoltak jellegzetes vonásokat.

Ezeket tanulni lehet, mint a testbeszédet...

szóval ha nagyjából ismered pl a kos az általánosított, viselkedési és testi jellemzőit, könnyen megállapíthatod a vitapartnerről a jegyét. (ezzel irányítva, befolyásolva a beszélgetés menetét...azaz végül neked ad igazat :D )

2020. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!