Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Régóta elemzem a csillagjegyek...

Régóta elemzem a csillagjegyeket, szinte minden ismerősömét néztem már. Én Nyilas vagyok Kos aszcendenssel, Halak holdjeggyel, a Merkúr és a Vénusz egyaránt a Skorpióban van. Szerintetek ezek milyen személyiségre utalhatnak? Egyébként nő vagyok.

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"évek óta foglalkozom asztrológiával"


vs.


"Nemtudom, hogy mi a különbség a védikus és a nyugati közt"



Bakki....


A nyugati asztrologiaban a 0 Ari 0, vagyis a Kos 0° a tavaszi napejegyenloseghez van igazitva. Tudod, amikor a Napocska pont az Egyenliton delel, tehat ha elmesz Pontianak-ba, ami Indoneziaban van, a tavaszi napejegyenlosegkor, aztan leszursz egy botot fuggolegesen az Egyenlitore, es amikor megszolal az Allah akbar a mecsetbol, amikor a deli imara hivjak a hiveket, latod, hogy a botnak nincs arnyeka. Aki ez elott szuletett, az Halak, aki ez utan, az Kos. Pont.


A szideralis (vedikus) asztrologiaban a tenyleges egi konstallaciokat veszik figyelembe.


Ugye mivel a Fold tengelye nem fuggoleges (kulonben mindig az egyenliton delelne a Nap, nem lennenek evszakok), es a perdulet miatt ugy viselkedik, mint egy bugocsiga, emiatt a tavaszpont (a Kos 0° a nyugati asztrologiaban) elmaszik 72 evente 1 fokot nyugati iranyban (a jegyekkel ellentetes iranyban).

2020. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2020. márc. 10. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!