Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy rák ès szűz jegyű csillagj...

Egy rák ès szűz jegyű csillagjegyűek hogy hogy eltudják viselni nyílas jegyűeket?

Figyelt kérdés
2020. márc. 23. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármely jegy szülötte jól elvan másokkal, ha magának, vagy a másiknak nincs semmi komolyabb belső gondja (ami nem jegy-kérdés), de tapasztalatom szerint a hasonlóak a hasonlót vonzzák, vagy a nagyon ellentétesek egymást.
2020. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűz a csillagjegyem és én eddig soha nem tudtam elviselni a nyilasokat. Vagyis inkább ők engem. Engem ezek a csillagjegyu emberek mindig kinéztek egy társaságból, pedig soha nem adtam rá okot, és nagyon barátságtalanok is voltak velem.
2020. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Nyilas nagyon nem bírja az olyan körmönfont, kemény taktikus jegyűeket, über egoistákat, mint ez a kettő. Regényeket lehetne írni erről. Két ennyire sunyi és materialista, önző egymáshoz kellene inkább simuljon, nem egy harmadik jegyről szövegeljenek, fölöslgesen.
2020. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!