Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csillagjegyu embereket...

Milyen csillagjegyu embereket szerettek általában és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Melyiket miért szeretitek?
2020. márc. 24. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szűz vagyok, akiket kedvelek:

- Kos: a kedvencem, szeretem, hogy őszinte, tettrekész, jó kedélyű emberek

- Bika: reális, stabil, tanulmányaiban és a munkájában szorgalmas és kulturált keretek között hedonista emberek

- Oroszlán: szeretem a szépérzéküket és a karakánságukat

- Mérlegek: jó ízlésű, szerény és simulékony emberek

Akiket nem kedvelek:

- Bak: alattomosak és számítóak, nem lehet velük beszélgetni és gyakran igénytelenek

- Vízöntő: számító érdekember az összes akit ismerek illetve beképzelt és felszínes emberek

- Ikrek: hűtlen, kétszínű, hazudozásra hajlamos és felszínes emberek ráadásul fura skizofrén megnyilvánulásaik is vannak

- Rák: érzelemvezérelt, energiavámpír, örökösen sopánkodó, extrémen pesszimista és hajlamos az érzelmi zsarolásra

Semleges a halak, a skorpió és a nyilas és a szűz, elvagyok velük és sok ilyen ismerősöm van, inkább kedvelem őket mint nem de vannak idegesítő dolgaik.

2020. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is nyilas vagyok és alá tudom támasztani amiket a többiek írtak. Borzasztóan optimista vagyok és nagyon őszinte, ami persze nem mindenkinek jön be.
2020. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!