Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek ikrek nők? Szórakozta...

Milyenek ikrek nők? Szórakoztatóak kedvesek humorosak?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 13:02
1 2
 1/17 anonim válasza:
47%
Nekem rokonom van ikrek nő, ő vidám természetű, talán azért is mert iszonyatosan buta.
2020. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezerszer inkabb egy buta de vidam termeszetu no mint egy okos de rosszindulatu
2020. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
63%
1-es vagyok. Én tényeket írtam. Nem mondtam,hogy jobb az okos, csak ez a két fő jellemvonása az általam jól ismert ikrek csajnak. Vidámság és butaság.
2020. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ikrek vagyok, nem vagyok kedves.

Szóval nem vagyok nyqvogos kisasszony.

2020. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Én több Ikrek nőt is ismerek, intelligensek és nyitottak, szeretnek beszélgetni. Nehezen hagyják szóhoz jutni a másikat, ha egyszer belelendülnek.
2020. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Én ikrek nő vagyok. Nem mondanám butának magam biológus diplomás végzettséggel. Imádok olvasni, kedvencem a történelem. Kiváncsi természetű vagyok, és igen szeretek beszélgetni, talán ezért is tudok könnyen ismerkedni, mindig van beszédtéma. Kedvelnek, mert messze áll tőlem a rosszindulat. Vidám természetű vagyok, nem is igazán szeretem kimutatni ha bánt valami. Imádok utazni. A vidámságunk miatt humorosak is tudunk lenni. Persze vannak rossz tulajdonságunk is. pL: könnyen sértődünk ( de ez nem tartós, hamar békülünk is) Ha valami nem köt le, nem érdekel, azon nagyon hamar túl lépek, nem foglalkozom vele. Ha rájövünk, hogy valaki nem szeret, kedvel minket, azt is hamar elengedjük. Mint írtam szeretünk beszélgetni, de sokszor szókimondóak vagyunk.
2020. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Biologus diplomaval szerinted a valaszod mennyire releváns? Pl mennyire szeretsz utazni - ki a fenét erdekel?
2020. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó hozzászóló te ugye nem ikrek vagy?
2020. ápr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Az intelligencia nem a diplomatol fugg 🤣🤷🏽‍♀️


En tobb ikrek not ismerek, mindegyik szemelyisegbasados hihetetlen hangulatingadozasaik vannak es velemenyvaltasaik, anyagiasak de valahogy mindig jol kijonnek belole, kritikusok es mindenben ugy gondoljak az o velemenyuk a mervado mert ok aztan ertenek mindenhez mert ket mondatot elolvastak barmivel kapcsolatban. Mindenhez hozzatudnak szolni de szamomra nem jo beszelgeto partnerek a fentebb emlitettek miatt illetve ha nem egyezik a velemenyetek valamiben az utolso utani szonak is ah ovenek kell lennie.

Kivancsiak es pletykasak, fiatalosak idos korban is, szeleburdi, NEM TUNAK HAZUDNI... akarnanak de nem tudnak :) locsi fecsi ide tesz oda tesz tesz vesz szazhuszanhat fele dolgot csinal egyszerre de sosem lesz egyik sem tokeletes

Erzelmi intelligenciaja nulla, neki verbalis kapcsolat a tokeletes azzal elsz kiegyensulyozott harmonikus kpcsolata akivel eletuk vegeig vitazhat es csaocsoraszhatnak a semmirol is

Pl egy vizonto vagy egy szuz vagy esetleg egy halak

Mas jegyet kiidegel

2020. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy bak akinek a turelme vegtelen a hulyesegekhez😂
2020. ápr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!