Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akinek van vízöntő barátnője,...

Akinek van vízöntő barátnője, milyennek találjátok?

Figyelt kérdés
Mindenkinek szól a kérdés. Mi a legjobb, és a legrosszabb tulajdonság, amit felfedezni véltek a vízöntő barátnőtökben? Milyennek gondoljátok őket, milyenek egy párkapcsolatban? Mennyire odaadóak? Stb.

2020. ápr. 22. 23:11
 1/6 anonim válasza:
90%

Nagyon makacs, mindenáron független akar maradni (az a tipikus nekem egyedül is mindennek mennie kell... És általában megy is) de sokszor konfliktus, hogy egy kapcsolatban néha el kellene ezt engedni

Türelmetlen és maximalista

Nagyon nehez bocsát megysokszor bizalmatlan.


De közben meg csupaszív, nagyon tud szeretni és ezt ki is mutatja. Emellett hűséges, őszinte és empatikus, bár néha túlságosan is

2020. ápr. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%

Szerintem ez attól is függ hogy milyen a másik vízjegy.

Mivel én hal vagyok, nekem a vízöntő volt életem nagy szerelme.

Először is én határozatlan személyiségű vagyok, nem igazán vannak céljaim, életcélom, ha lehet elmenekülök a felelősség elől, kevés barátom van, és nem tudok kötődni más emberekhez. Gyenge személyiségem miatt sokféle függőségem alakult ki. Nem nagyon volt kapcsolatom lányokkal/nőkkel.

Aztán bejött az életembe a vízöntő nő - akivel tökéletesen összeillettünk.

A vízöntő nagyon vicces, nyitott, alapesetben igen pozitív természetű. A szexet nem igazán igényli - a kapcsolat testi (fizikai) részében eléggé hideg, kevéssé igényli. (Nekem ez is kapóra jött.)

Anyagilag komoly egzisztenciája volt, hozzám képes komoly eredményeket ért el az életben. Arra már az elején rájöttem hogy rendkívül intelligens - ezért mindig az igazat kell neki mondani. Hihetetlen memóriája volt, igaz ez az iskolai végzettségén/munkáján is meglátszott. A vízöntőnek fontos a szabadság, és hogy ne legyen korlátok közé szorítva! Ez azonban nekem (halnak) furcsa volt - de soha nem volt semmi ami ennyire kimozdított volna a zárt kis világomból.

Mentünk minden fele és a világ olyan oldalát ismeretem meg, amit egyedül soha nem tudtam volna. (Szó szerint én is szabadnak éreztem magam..) A vízöntőnek van ráérzése spirituális témákra is (de nem az ilyen new-age vonal) hanem komoly mély tanítások a világ összefüggéseiről, meditációról stb. így ebben pl megtaláltuk a közös témát.

Összességében változatos, kreatív személyiség - sok-sok érdeke oldallal. Vannak egyéni "hülyeségei" amikre én nagyon vevő tudtam lenni, ezért is jól kijöttünk egymással.

Nekem furcsa volt hogy a sok "határ" ami korlátozott a sok-sok év alatt - az a vízöntővel eltűnt, és olyan életet éltem át amiről nem is tudtam hogy létezik..

Kapcsolatban mindig korrekt, ám szeszélyes volt. Volt hogy túlságosan ragaszkodó - máskor teljesen hideg, érzelemmentes. (Persze idővel kiismertem, és megszoktam ezt is.)

A szerelemben nem igazán tudtunk olyan mélyen kötődni, mint amilyen igényeim nekem lettek volna (én sokkal érzelmesebb voltam). A vízöntő sokszor fél igazán megélni a szerelmet, érzelmeket - mert fél hogy szenvedést okozhat neki. (Utólag viszont rájöttem hogy ez is nagyban vonzott benne.)

Ami fontos hogy a vízöntőt nem szabad átverni, csavarni, hazudni neki - mert ha 1x is van ilyen - akkor azt soha nem lehet helyre hozni..!

Van még egy oldala neki is pl hogy sok esetben nem néz szembe bizonyos problémákkal.

Ez miatt pl hajlamos a függőségekre is..

Az én esetemben is ez történt. A drogfüggőségem végül átragadt a vízöntőre is, és rövid időn belül óriási problémák lettek.. (Fél évig voltunk együtt.)

Azóta a vízöntőnek sikerült leállnia drogozással - nekem viszont nem.

Így valószínűleg soha többé nem lesz normális kapcsolatom, de örülök hogy volt egy igazi szerelem az életemben.

Nekem ilyen volt a Vízöntő. 💖

Számomra a Vele töltött fél év volt a legboldogabb időszak az életemben. Ugyan évek óta vége, de soha nem felejtem hogy milyen jó volt. Amúgy viszont mivel én képtelen vagyok változni - nagyon nagy az esély rá hogy ő volt életem legnagyobb szerelme.

Persze lehet eléggé egyoldalúan látom a dolgokat - hiszen mással nem volt ilyen mély kapcsolatom soha. (És valószínű hogy nem is lesz.)

Minden estre azért a fél évért amit én átéltem vele érdemes volt megszületnem :)

2020. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
*biztos
2020. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Vízöntő barátnő vagyok, amit az első ír, nagyon stimmel. A második válaszoló is fején találta a szöget.


Amit nehéz elviselni bennem, az az, hogy makacs vagyok sokszor, minden úgy kell hogy történjen ahogy elképzeltem, ezért gyakran “gyengébb párt választok”, tehát én vagyok a dominánsabb fél, de ez a másik számára sem gond mert ő nem szeret irányítani.

Ez persze nem diktatórikusan működik, csak például a házimunkában én vagyok a projektmenedzser aki kiosztja, ellenőrzi a feladatokat. Rászól a másikra ha lusta, nem hagyja magát elhanyagolni.

Nagyon gyorsan kiismerem az embereket, látom a mögöttes szándékot, mivel sokat elemzek, gondolkodok, szenvedélyem a spiritualitás és pszichológia, szóval emiatt nagyon sok megértés születik bennem, amiket a párom nagy érdeklődve hallgat.


Emellett ha vitázunk nagyon nehéz bocsánatot kérnem, de persze fejlődök, tanulok, igyekszem jobb lenni, de mondjuk 6 évvel ezelőtt sokkal haragtartóbb, bosszúállóbb voltam. Ha nincs a párom, aki nyugodt, békés lelkű, lehet hogy már háborút indítottam volna mindenki ellen aki valaha bántani mert 😃


Sok vízöntőnél, ahogy nálam is észrevettem, hogy bosszúból táplálkozunk, tehát a sérelmekre válaszul nagy sikereket érünk el, azért hogy megmutassuk azoknak aki nem hittek bennünk, többek között ez motivál arra hogy elérjem a céljaimat. Van bennünk egy fajta különlegesség érzet, ami arra sarkall, hogy többek legyünk mint az átlag.


Semmi sem bosszant jobban, mint amikor átvernek, hülyének néznek. Ezért nem hagyhatom hogy ez megtörténjen, emiatt sokszor paranoiásnak tűnhetek. Az árulás, kiközösítés a legnagyobb bűn amit elkövethetnek ellenem, innentől kezdve örök harag.


Viszont! Nagyon rendezett ember vagyok, rendszerető, mindennek megvan a helye, ideje. Tehát nagyon kellemes otthont tudok teremteni. 
A párom szerint nagyon odaadó, gondoskodó vagyok, figyelmes. Tehát mindig van finom ebéd, kávét főzök neki, délután készítek neki egy teát vagy ilyen apróságok, csak hogy örömet szerezzek.

Szinte ránézésre tudom mit akar mondani, mit hova tett, amire nem emlékszik, néha idegesíti is, hogy mindent tudok amit mondani akar, és már hozom is megfelelő tárgyat mielőtt kimondaná.


Ajándékozásban is maximalista vagyok, mindig a legkreatívabb, személyes ajándékokat kapja mindenki, mert szeretek örömet okozni, és szeretem éreztetni a közeliekkel, hogy fontosak. Mivel nagyon alaposan választom ki azokat, akiket közel engedek.


Nagyon szeretjük a szabadságot, az egyetlen dolog amit nem tudunk elviselni, az az, ha megmondják mit tegyünk és hogyan. Ezért sokszor nem tudunk hagyományos munkába állni, mindig ki kell hogy tűnjünk, vagy külsőleg, vagy abban amit csinálunk, vagy ahogyan csináljuk.

Fontos, hogy egy olyan párom legyen, aki az ellentétem bizonyos dolgokban, és szeretettel forduljon felém, akkor is amikor nehéz velem, mert csak így tudtam fejlődni, türelmesebb lenni.

Ha ez nincs, akkor a vízöntő képes megmakacsolni magát, és rosszabbnál rosszabb helyzetekbe kerülni keményfejűségből, majd végül teljesen lecsúszni valamilyen függőségbe, vagy csak izolációba. Sok ilyen példát is látok.

2020. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Első, második és utolsó: mintha leírtatok volna engem

(egy vízöntő barátnő)

2020. ápr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Imádtam úgy, hogy vízöntő vagyok magam is, sőt feleségül is vette.8 évig voltunk együtt.
2020. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!