Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek találjátok a személy...

Milyennek találjátok a személyiségem?

Figyelt kérdés

Néha még magamon sem tudok kiigazodni. Csak egy mindennapi példa: jóban vagyok az osztalytarsaimmal, rendesen beszélgetek velük az iskolaban, mégis vmilyen oknál fogva ha meglátom vmelyikőjüket az utcán nagyban elkerülöm őket, mert nem akarok velük beszelgetni. Vagy például sosincs kedvem buliba menni, inkabb otthon tölteném az időm. Viszont ha már ott vagyok a buliban, akkor mintha egy állat lennék... Semmi pénzért nem mennék haza, megőrülök, annyira jol erzem magam. Többször választottak már meg az est bulikiralyanak :)


Rák jegyű vagyok, kos aszcendenssel és nyilas holddal.


Ui.: Szerintetek mennyire illenék össze, egy vizöntő hölgyeménnyel?



2019. dec. 8. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktak bulikirályt választani?
2019. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megfogtad a lényeget! Egyébként néhol igen, nem tudtad?
2019. dec. 8. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:

lol a rióban megválasztanánka bulikirálynak, akkor kirágnám magam az épületből :D


amúgy miért lettek a vízöntő nők ennyire kelendőek?

2019. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legyszi a kérdésre fókuszáljatok :(
2019. dec. 9. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Az #5-ösnek igaza van, még magad sem tudod, hogy mit akarsz.

Az adott vízöntő hölggyel meg annyira illesz össze amennyire egy "bulikirályt" kedvelne :) az nem túl jó ha "hölgyeménynek" nevezed és nem lánynak, mert arra utal érzelmileg nem túl sokat jelent neked.

2019. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress egy jó asztrológust.
2019. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Azuralkodónő válasza:
ÉN VÍZÖNTŐ VAGYOK, AKK VÁRLAK PRIVIBEN!!!! 4!4!4
2019. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!