Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő, oroszlán aszcendenss...

Ikrek nő, oroszlán aszcendenssel. Nyilas férfival mennyire lehet tartós kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Mindenhol csak negatívan olvastam róla. A párom aszcendensét nem tudom, nem tudja hogy hány órakor született.

Csak alapvetően a nyilas férfiról kapcsolatban mit kell tudni?



2020. ápr. 23. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Állítólag kijönnek,de a nyilas nagy hazug.Mondjuk az ikreket se kell félteni.

Nem hűségesek.

2020. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D-Mano ***** válasza:
100%

Ha asztrológiával szeretnél a párkapcsolatod stabilitásáról, lehetőségeiről, jövőjéről, stb. többet megtudni, akkor hozzáértő asztrológustól kérjél szinasztria elemzést. (Vagy tanuld ki az asztrológiát, és végezd el ezt a műveletet magad.)


Ha ez nem fekszik neked, akkor felejtsd el az asztrológiát belevinni a párkapcsolatodba, mert semmit nem használ, de ez a fajta asztrológiai kontárkodás, ha túl komolyan veszed, akkor nagyon sokat árthat!


Csak hogy lásd mennyire kevés csak a Napjegyet, esetleg az Aszcendenst nézni, és a többi bolygót, asztrológiai pontot figyelmen kívül hagyni. Plusz azt is figyelmen kívül hagyni, hogy ugyanazt az asztrológiai születési képletet lehet alacsonyabb és magasabb szinten is megélni:

Igen, az igaz, hogy pl. az Ikrek és a Nyilas csillagjegy (a Halakkal és a Mérleggel együtt) a többi csillaghegyhez képest hajlamosabb hűtlenkedni és félrebeszélni (hazudni). De nem szükségszerű, hogy ez így legyen. Az én közelebbi ismerőseim, barátaim közt kizárólag megbízható és hűséges Ikrekek és Nyilasok vannak.

2020. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha ilyen hülyeséggel akarod megítélni hogy milyen lehet a kapcsolatod valakivel akkor lehet hogy nem kéne neked más szerencsétlen férfiakat szivatnod. Nem bántásból mondom de ez baromira egyértelmű hogy nem lehet megmondani hogy valaki milyen természetű és milyen tulajdonságokkal rendelkezik abból hogy mikor született.

Csak hogy itt helyben kapj bizonyítékot, valaki előttem azt írta hogy a nyilas férfiak hazugok és hűtlenek. Na képzeld én is nyilas férfi vagyok és azon kevesek közé tartozom akik a mai világban tisztességesek és őszinték tudnak maradni. Soha nem csaltam még meg páromat (pedig még lehetőségem is lett volna többször is) és a világ leg gusztustalanabb dolgának tartom a megcsalást.

Most akkor hogy is lehet az hogy téves dolgot mondd az asztrológia?


Szimpla egyszerű józan paraszti ész és egy minimális logika kell hogy egyértelművé váljon hogy mennyire nincs értelme ennek az egész bohóckodásnak.


Tudod mivel kéne inkább foglalkoznod? Hogy valójában mennyire illetek össze azzal a férfival: vannak-e hasonló tulajdonságaitok, érdeklődési körötök, céljaitok. Jól el tudtok-e beszélgetni stb.

2020. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltak ikrek-nyilas felallasban ismeroseim, szerintem nagyon jol kijottek, es csak azert nem maradtak egyutt mert mindharomesetben az ikrek no volt fiatal es tuuuul kivancsi mas hapsikra es leptek :) egyebkent ha jokor jo idoben talalkoznak szerintem egy eletreszolo kpcsolatuk lesz.


Nekem ikrek a venuszom ( ami elsohazas kos) elso percetol fogva nagyon jol kijovok a nyilas ferfiakkal nokkel kevesbe :)

Szerintem vicces optimista emberek, akik akarnak dolgozni de ha nem muszaj nem gurcolnek feleslegesen es probaljak mindig a legkonnyebb modjat megtalalni mindennek :) ez nem csak munka teren ervenyesul :)

Szeretik a jo es kulonleges kajakat a kulonc egzotikusabb dolgokat..

Szerintem ok is azok a tipusok akkk konnyen elunjak vagy leszarjak a dolgokat pl egy bakkal vagy bikaval ellentetben...


Nekem a holdam is oroszlan meg meg jo par asztrologiai hazam bolygom ugy all hogy nekem eleg szubjektiv a velemenyem a nyilas hapsikrol :)


A nyilas nok egyebkent szinten humorosak es optimistak de ok meg kevesbe husegesek mint a nyilas hapsik:) szerintem “rosszabbak” ha lehet igy mondani es ertheto jegyen belul :))

2020. ápr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Ha az én barátnőmről kiderülne, hogy a kapcsolatunkat horoszkópok alapján akarja megítélni, kibäsznám a picsäba.
2020. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatodat a horoszkópra építed akkor kérd ki egy asztrológus véleményét készítse el a te és pároddal való kapcsolatot. Én szűz vagyok hozzám a bika illik a legjobban.

Ezt csak azért írtam le mert én is megnéztem a neten és egy asztrológus írta.

2020. ápr. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!