Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák csillagjegy oroszlán...

Rák csillagjegy oroszlán aszcendenssel?

Figyelt kérdés

Sokáig nem is tudtam mi az az aszcendens, meg nem is hittem ilyenekben. De mindig is észrevettem magamon, hogy nem olyan vagyok mint a legtöbb rák típusú fiú.

Nem vagyok visszahúzódó, otthon ülős típus. Inkább mindig pörgök, mászkálnék állandóan, nem szeretem ha irányítanak engem és mindig magam szeretek intézni mindent. De olykor mindig előjön az hogy érzelmes vagyok és vannak hangulat ingadozásaim. Létezne tényleg, hogy e két jegy "irányítson" egy embert?



2019. máj. 24. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez a radixodnak csak 2 eleme.Ha érdekel adok instrukciókat.
2019. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekel!
2019. máj. 24. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a nagy rák mánia?
2019. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom...én csak így kiírtam, régebb óta foglalkoztatt a dolog.
2019. máj. 24. 21:53
 5/7 Maltodextrin ***** válasza:

Fú, tesó, nagyon igaz rám is amit mondasz a kérdés leírásában. Üdv. egy 06.25.-ei születésű.


27f

2019. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Én meg oroszlán napjegyű vagyok és rák holdjegyű. Illetve van más bolygóm is a rákban, szóval sokkal igazabb rám szinte minden amit a rákra írnak: érzekenység, hangulatingadozás, stb, emellett viszont az aszcendensem ikrek, így pörgős is vagyok, kiváncsi, kétarcú, stb:D szóval itt nem csak az asc mérvadó, hanem a Hold is és egészében a képleted.

L

2019. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még szép hogy létezik ! Vízonto vagyok és rank is mondják hogy introvertáltak vagyunk de itt az oroszlán aszcendensem amu valahogy azt hozza ki belőlem hogy extrovertált vagyok szoval teljesen átérezlek! Ha nem rezonálsz a normal horoszkópoddal utána kell nézni az aszcendensnek vagy pl a holdnak vagy az egész “birth chart” odnak akár
2020. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!