Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen csiilagjegyu az az...

Milyen csiilagjegyu az az ember akit legjobban utaltok? Mi a ti csillagjegyetek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 13:36
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:

6-os, az utálat kölcsönös :D


Oroszlán vagyok, és a bikák ki tudnak kergetni a világból, egyik csillagjegy sem képes annyira kihozni a sodromból, mint a bikák. :D


A másik csoport meg a halak férfiak. Kb az életkedvem is elmegy tőlük. Igazi energiavámpírok.


Oroszlán nő

2020. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy melyik csillagjegyet utaljatok hanem az az ember akit a legjobban utaltok milyen csiilagjegyu... meglepően kevés embernek sikerült értelmeznie a kérdést
2020. ápr. 26. 15:09
 13/34 anonim ***** válasza:
Akkor úgy írom,hogy kb.2 emberrel nem jövök ki, az egyik szűz,a másik skorpió. És az exem aki egy beteg,aberrált fsz.volt,az is szűz volt.
2020. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
49%

Nyilasokat és a kosokat...


Halak vagyok

2020. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
25%
Akit utálok, önmagáért utálom és hidegen hagy, milyen csillagjegyű.
2020. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

'Én a skorpió nőket ki nem állhatom.' ami azt jelenti, hogy 15 skorpió nőből eddig a 2-vel jöttem jól ki, a többit mind 'utálom'


#1-es voltam.

2020. ápr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Akit a legjobban utálok oroszlán én nyilas vagyok
2020. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Akikkel egyetlen téren sem tudok kijönni, teljesen eltérő felfogásunk van dolgokról, a hátamon áll a szőr tőlük, ők többen vannak, és valamennyien a Szűz jegyében születtek. Az túlzás lenne, hogy utálom őket.

Mérleg vagyok.

2020. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
49%

Bak nők azok kb. robotok. A skorpió nők meg nagyon flegmák a semmire és idegesitőek. (Mindkettő kamugép)

Férfiak közül a kosokat nem bírom. Durván el vannak szállva maguktól, és állandóan csúnyán beszélnek, mert azt hiszik attól kémények.

Lényegében ezek azok az emberek akikkel nem jövök ki jól, kivétel nélkül igaz volt mindegyikre amiket írtam.


Én rák férfi vagyok.

2020. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Izsó voltam, *kemények
2020. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!