Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nők ti milyen párra,...

Rák nők ti milyen párra, férjre vágytok ? Mi nektek az álomférj ? Kérlek bőven írjatok korral együtt !

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen férfias és Imádjon,rajonjon értem.

Adjon teret és ne akarjon rám telepedni,megmondani mit csináljak,mit vegyek fel és hasonlók.

Ne kezeljen alábbrendeltként.

Legyen hűséges és őszinte,megbízható.Ne legyen gyerekes sem anyuci pici fia.

Fontos,hogy meg tudjon nevetetni és támogasson,társam legyen a bajban is,mert mint tudjuk a szerelem elmúlik és átalakul egy erősebb kötelékké amit szeretetnek nevezünk amikor már nem a pasim és én nem a csaja vagyok hanem a társa,párja..legjobb barátja.❤

2020. szept. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan, amelyiknek nem büdös a lába. Volt férjemtől ezért váltam el. Mindig folyt a szemem, amikor levette a zokniját.
2020. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Legyen egy pincsi kutya egy pitbullba zárva. A rák nő elvárja, hogy kiszolgálják, körülrajongják 0-24, hogy legyen egy férfias pasas aki mögött bujkálva kavarhatják a szart, aki mellett biztonságban vannak de közben ez a pasi legyen otthon egy papucs aki mindent elvisel tőlük, aki felett basáskodhatnak, akit kisajátíthatnak, akit zsarolhatnak (érzelmileg), akit utasítgathatnak, aki ezermester, aki folyton bókol azon kívül pedig kuss a neve. Röviden egy igazi balek aki kívülről viszont fickós(nak tűnik). Többnyire egy másik rák vagy egy halak bírja csak ezt a terrort.
2020. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!