Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi oroszlán nő nem...

Rák férfi oroszlán nő nem lehet belőle hosszútávú kapcsolat? Nagybátyám is oroszlán és èletársa ès már 25ève együtt vannak van itt olyan aki ilyen hosszú évek óta együtt vannak? Mások véleményetekre is kíváncsi vagyok tényleg

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 09:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagybátyám oroszlán és èletársa az rák
2020. márc. 6. 09:42
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyat nem kérek hogy horoszkóp hülyeség!
2020. márc. 6. 09:43
 3/10 anonim válasza:
32%
Nem. Senki nem tud sokáig együtt élni rákkal
2020. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Azért az oroszlán se veszélytelen 😃

2020. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Oroszlán ffi vagyok és 55 éve ismerem rák partneremet, aki 49 éve a feleségem. Az tagadhatatlan, hogy kölcsönösen nagy türelem kell.
2020. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Rak vagyok oroszlan aszcendenssel es oroszlan holddal merkurral...

Nem konnyu velem de szeretjuk egymast az oroszlanokkal.... hasonloak az igenyek, a munkamoral! Az oroszlan az aki adja az arcat hozza a rak pedig a “csendes tars” az uzletben! :) Pozitiv kapcsolat, az oroszlan sutkerezhet a rivaldafenyben, majd a rak kiralynokent erezheti magat mikor kettesben van az oroszlanjaval!


En mondjuk mindig kiralynonek erzem magam! 😂

2020. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

igazából a nőn múlik, mennyire gőgös és egókirálynő


egy szint felett a rák már nem tolerálja


+ meg kell értenie hogy a rák érzékeny és ezt figyelmbe vennie! :D


akkor akár elég jól is működhet

2020. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

A rák érzékeny...

Ja, ha róla van szó.

Az ő kis világát, mindenki tartsa tiszteletben, hozzá sem lehet szólni az úrfihoz, bezzeg ő mocskolodhat megállás nélkül.


Egy sunyi, beképzelt sertodos kis majom.

Tudja magáról, hogy egy gyenge kaksi, és ezt úgy kompenzálja, hogy akit tud eltapos.

És még ő büszke magára.

2020. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A rák jegyű nők nagyon kétszínűek és nagyon sokat hazudnak, ha valamit megígérnek, nem tartják be.
2020. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na,sajnalom,hogy ilyen rossz velemennyel vagytok tobben a rak norol.En 33 eve elek Rak ferfivel.Sose csaltam meg,annak ellenere, hogz elso ferfi volt szamomra.Ellenben o megcsalt egyszer.Hajlamos a pialasra,haverozasra,szeret elhallgatni dolgokat.

En nem vagyok harsany, irigy, hazudozo.Csendes nyugodt neha multba merengo,hajlamos a hangulatingadozasa.Csak annyira vagyok hisztis,mint mas no...

2020. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!