Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a nyilas...

Mi a véleményetek a nyilas emberekről? Valóban rosszindulatúak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 21. 01:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
76%
Nyilas vagyok, de SEMMI nem volt még eddig igaz rám a horoszkópomból:D ahogy a legjobb barátomra se,aki halak
2020. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Nyilas vagyok . Altalaban segitokesz , kedves . De ha atlepik a hatart Istent irgalmazzon nekik . Szerintem ez minden emberben igy van nem muszaj nyilas legyel .

A rosszindulat peddig nem feltetlenul nyilas tulajdonsag egynehany szemey a kornyezetembol igazan rosszindulatu peddig nem is nyilasok a horoszkopban .

2020. máj. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem voltak rosszindulatú emberek végülis, csak volt egy nézőpontuk néhány dologról. A komcsik rosszabbak.
2020. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
A nyilas pont nem rosszindulatú szerintem a tapasztaltaim alapján sőt pont a napokban segített ki egy nyilas kérés nélkül önzetlenül. A vízöntők meg a skorpiók már annál inkább rosszindulatúak.
2020. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagyon jó fejek 🙂 És nagyon jó barátok tudnak lenni! Önzetlen, tiszta szívű emberek! Hál istennek van pár nyilas ismerősöm! 🙂
2020. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan jóindulatúak!

És az igazságosságot nagyon szeretik, szóval ha valahol bibí van, akkor nem fognak jópofizni. EZt viszont lehet egyesek rosszindulatnak vélik, de ha annyi eszük nincs, hogy átlássák az okokat, akkor mindenki gondoljon amit akar! Egy nyilas nem lesz attól rossz vagy rosszindulatú, mert nem nyalizik valaki érdekében...

2020. jún. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Legcukibbak!
2021. ápr. 13. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!