Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópotok? És mi...

Mi a horoszkópotok? És mi jellemez titeket?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 08:41
 1/7 Barackoshányás válasza:
41%

Június 28. után bármikor berobbanhat életedbe egy határozott és szuggesztív erejű személy, aki óriási hatással lesz rád. Viszont a kezdeti lelkesedésed alább hagyhat, amint rájössz, mennyire domináns. Július 2-től visszavonuláson gondolkodsz. Úgy érzed, ez neked túl intenzív, mert a másik fél túl erőszakosnak tűnik. Könnyen lehet, magyarázat nélkül elbújsz előle, mert nem érzed magad elfogadva, szeretve…


A nyári szerelmi horoszkópom az nlc szerint


Vagy a csillagjegyemre gondoltál?

2020. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindkettőre.

De köszönöm a válaszodat!:D

2020. jún. 7. 10:39
 3/7 HarcosPanda222 válasza:
Napjegy: Ikrek, részben igaz csak rám a jellemzése: felületesség, változékonyság, érdeklődés intellektuális területek iránt, mozgás. Az hogy társasági lény lennék, vagy hogy be nem áll a szám, az egyáltalán nem jellemző. Ez a holdjegy/asszcendens és további bolygó állások, házak függvénye.
2020. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szűz a csillagjegyem.

Ezek jellemzőek rám: kreatív,kedves,csendes,megbízható,hűséges,figyelmes,nagyon szorongó vagyok,szétszórt,zárkózott.


Nagy társaságban általában nehezen találom meg a helyem,de akik közel állnak hozzám azokkal nagyon közvetlen vagyok. Párkapcsolatban nem szeretek irányítani,de szükségem van a függetlenségre.

Nagyon szeretem az állatokat,imádom a művészeteket. Ha valamit szeretek,abba mindent beleadok és élvezem,de ha nem akkor hamar megunom a dolgokat.

Állandóan próbálok megfelelni magamnak és másoknak is. Szeretek minél több embert megismerni és új helyeket megismerni.Nagyon nehezen fejezem ki az erzelmeimet,jól elvagyok egyedül is,de néha nagyon hiányzik a társaság is.

Szeretek utazni és világot látni.

2020. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

bak: ambíciózus, maximalista, hajlamos munkamániára, bevallom néha kicsit merev és régebben érdekember voltam, és szar az érzelmek terén:D de dolgozom rajta

nagyon hűséges embernek mondanám magam

2020. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rák: nagyon jellemző a negatív végletben.
2020. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ikrek, de a halak jegy jobban jellemez.
2020. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!