Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megbízható asztrológiai...

Megbízható asztrológiai elemzés Budapesten vagy a környékén?

Figyelt kérdés

Gödöllői vagyok, szóval valahol agglomerációban szeretnék valakit találni, aki jól ért ehhez a dologhoz. Valószínűleg egy teljes elemzést szeretnék csináltatni, szóval tudom, hogy zsebbe nyúlós lesz, ezért szeretnék mindenképp olyanhoz menni, aki ért is hozzá.

A neten nézegettem hirdetéseket, de én szívesebben adok a személyes tapasztalatok általi referenciára, ezért is jöttem ide feltenni ezt a kérdést.



És légyszíves, aki csak azért írna ide, hogy elmondja, hogy "ez humbug" meg "pénzkidobás", kérem kíméljen. Nem ezért írtam a kérdést!


Előre is köszönöm szépen a válaszokat, illetve a tiszteletteljes továbblapozást!



#horoszkóp #asztrológia #csillagjegy #asztrológiai elemzés
máj. 13. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Olyan nincs.
máj. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bálvány ***** válasza:
38%
Mi az a teljes elemzés? Mármint szerinted...
máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagy elemzésnek, teljes elemzésnek, fullos elemzésnek meg ilyeneknek szokták feltüntetni. De ez azt takarja, hogy csinál egy alap elemzést a horoszkopod alapján, és utána még az élet több területet is megnézi (szerelmi horoszkóp, karrier horoszkóp, családi horoszkóp stb stb)
máj. 13. 18:54
 4/4 Bálvány ***** válasza:
Meg kell mondjam, én mostanában nem hallottan ilyenről. Mindenki órabérben dolgozik és nem írnak le semmit. Rögzíthető beszélgetésben megy a tanácsadás. Lehet mindenfélét kérdezni és ő Általánosságokban válaszol személyedre vonatkozóan. Ha egy kiemelt életterületre, rövidebb időszakra vonatkozóan prognosztikát kérsz, akkor előre egyeztetni kell, mert jó pár segédképletet végig kell néznie hogy válaszolhasson.
máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!