Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vizöntő és Bak?

Vizöntő és Bak?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennek kivancsi, hogy mennyire lehet hinni a horoszkopoknak? Mennyire valosagosak? Ehhez kapcsolódóan a Bak nő és Vizöntő férfi szerelmi kapcsolata erdekel?!
2020. jún. 14. 23:54
 1/6 MadSeal ***** válasza:
68%

Idk, van olyan ember, akinek ez számít? Mármint tegyük fel, hogy van benne valami, tehát tényleg nem csak tippelgetés. Ha most az ember megismerkedig valakivel, szimpatikus meg minden, akkor ha kiderül, hogy a horoszkópjuk szerint nem passzolnak, akkor inkább hagyja az egészet?

Vagy a másik, hogy nem annyira szimpi, nincs meg a közös hang, de a horoszkópok szerint meg a legjobb pár lennének, akkor belemegy egy kapcsolatba?

2020. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Hamár az ezotériát is figyelembe veszed a párkeresésnél, érts meg végre, hogy az asztrológia nemcsak napjegyből áll. A bulvár szerint nem illik össze a bak és vízöntő, de bak férjem mégis odavan a vízöntő kisfiúnkért és viszont. Én nyilasként élek vele közel tökéletes házasságban. Kínai barátnőm szerint a kínai asztrológia alapján harmónikus a családunk. Természetesen teljes képletet nézett, nemcsak egy kiragadott részt, ami önmagában nem sok információ.
2020. jún. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is bak. Vele is kijön vízöntő fiam. Van a rokonságunkban más vízöntő is, nem összeférhetetlen, gyűlölködő egyik sem.
2020. jún. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a napjegyem bak, aszcendensem vízöntő. Jól kijövök magammal.

:)

2020. jún. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Bakként imádom a Vízöntőket, mindegyik annyira vicces :)
2020. jún. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az 5-ös válaszolóval. Én is Bak vagyok, jól kijövök a vízöntőkkel. Szinte csak belőlük áll a baráti köröm, viccesek. :D :)
2020. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!