Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan fogadjam el magam és a...

Hogyan fogadjam el magam és a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Bak vagyok, és szerintem ez a legrosszabb horoszkóp, mióta ismerem ezt az egészet, utálom. Pont ezért nem akarok hinni az asztrológiában. Ráadásul a kedvenc jegyeimmel, a Kossal és a Mérleggel sem kompatibilis. Ha lehetne megváltoztatnám, mert egyáltalán, SEMMI nem passzol rám a leírásokból. Nem vagyok egy unalmas, munkamániás és depressziós ember és nem is leszek az soha. Hogyan tudnék a hozzáállásomon változtatni? Esetleg valaki tudna privátban egy teljes elemzést csinálni?

2020. jún. 18. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

"Ha lehetne megváltoztatnám, mert egyáltalán, SEMMI nem passzol rám a leírásokból." Olvastál valami Kiskegyed-szintű "elemzést" "jóslatot" "előrejelzést", hogy milyennek kellene lenned...pfff. Ha semmi nem passzol rád, akkor mit akarsz megváltoztatni, Kérdező?


"Esetleg valaki tudna privátban egy teljes elemzést csinálni?" Nincs ingyenebéd.

2020. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A hozzáállásomat szeretném megváltoztatni, mivel ott van bennem ez a rossz érzés emiatt. És az utolsó kérdést csak feltettem, de ha annyira zavar, tekints semmisnek.
2020. jún. 18. 18:02
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

egyes vagyok


A születési időpontod pontosítása nélkül csak bazári általánosságokat kaphatsz akármelyik napjegyről is, kedves Kérdező. A nem megfelelő hozzáállásod alapja az alultájékozottság.

2020. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A Bak csak egy rèszlet a nagy egészbôl. A különfèle bolygòàllàsokon kivül van pl.nevelès , környezeti hatàs is.
2020. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell hozzá a születési óra, perc és hely, nem vagyok hülye.
2020. jún. 18. 18:16
 6/22 anonim ***** válasza:

egyes vagyok


"Tudom hogy kell hozzá a születési óra, perc és hely, nem vagyok hülye." Ó, nem mondtam, hogy hülye vagy. Csak nincs elég információd. Ebből is látszik: "szerintem ez a legrosszabb horoszkóp, mióta ismerem ezt az egészet, utálom." Nem is ismered -most kértél, ugye, elemzést- de már rossz véleményed van. Pfff.

2020. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal 1#es. Komolyan. Minden tiszteletem a tiéd. Taníthatnál nekem némi kitartást az ostobákkal való foglalkozásban.
2020. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

esetleg kalkuláld ki az aszcendensed vagy a hold jegyedet. én mérleg vagyok de oroszlán az aszcendensem és kos a hold jegyem.

már az a kettő jegy is nagyon fontos,hogyha hiszel az asztrológiában (megj.:amúgy a CIA már bebizonyította,hogy az asztrológia egy igaz dolog,de m1).

annak is nézz utána,hogy ennek a két jegynek mi a jelentősége,pl. a hold jegy az ahogy feldolgozod a dolgokat és reagálsz rájuk.

2020. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7: Hogy jössz te ahhoz hogy úgy leostobázz, hogy nem is ismersz??

8: Igen, utánanéztem és így tényleg több értelme van a dolgoknak. Az olyanok, mint pl Vénusz, Mars meg a házak számítanak?

2020. jún. 18. 18:36
 10/22 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem minden a napjegy, könnyen lehet, hogy rád az aszcendensed vall jobban. Másrészt én egy kos vagyok, és a kedvenc jegyem a bak, ha lehet ilyet mondani és jól ki is jövök velük.
2020. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!