Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire hisztek a horoszkópok...

Mennyire hisztek a horoszkópokban?

Figyelt kérdés
kíváncsivagyok(:

2020. máj. 17. 19:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire
2020. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
96%
Semmenyire
2020. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

en pl ikrek vagyok, es nagyon zavar az altalanositas, hogy mindenki ketarcunak gondol ugy hogy meg nem is ismer. volt, hogy a horoszkopom miatt hagyta valaki abba a beszelgetest velem, mikor kiderult. nem gondolom, hogy egy adott intervallumban szuletett emberekre igaz lenne mindaz, nem attol lesz valakinek ket oldala mert pl majusban szuletett. a horoszkopos “oldalak” stb amik tenyeket irnak egy adott jegyrol altalaban olyan jelzoket hasznalnak amik atlagosak es kb minden emberben megtalalhatoak, ezert konnyen magunkra lehet venni.

szoval a valaszom egy nem, szerintem ez egy hulyeseg:)

2020. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
100%

Hát, hiába olvassa fel nekem egy barátnőm folyton a horoszkópomat (ő nagyon fontosnak tartja) még egyszer se talált rám az a bizonyos beígért szerelem :D


Aranyosnak gondolom, de nem hihetőnek, szóval ha nagyon unatkozol egy orvosi rendelőben, el lehet vele ütni az időt, hogy azt olvasgatod, de nem kell komolyan venni, amit ír.


Az általánosítások, konkrétan, amire épül, gyakran bántóak és nyilván az általánosított személyek többségére nem igaz. (Például az a régi "oltás", hogy a szőkék buták)


Én pl. oroszlán vagyok, de akárhányszor elmondom valakinek, elcsodálkozik, "hogy lehetek az", csak mert nem egyezek meg az újságban leírt személyleírással. 🤷

2020. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
53%
Én úgy tapasztaltam, hogy általában az emberek nagy részére az adott csillagjegyre jellemző dolgok ülnek. De nem mindig, vannak bőven kivételek!!
2020. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:

Semennyire...pl. ott vannak a "kos" jegyűek. Ha azt írják a horoszkópban, hogy szerelemben változás lesz, akkor a világon ÖSSZES kos-jegyűre igaz? kötve hiszem...

Elolvasok egy olyan jegyű horoszkopot, ami nem rám vonatkozik...de az is igaz lehet rám.

2020. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
53%
Személyes horoszkopom rám jellemző. De van akikre nem. És csak amolyan onismeretkent olvasom.. De persze nem veszek mindent készpénznek
2020. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. És kritikusan kezelem az olyan embereket akik igen, épp azért, amit a 3. válaszoló is írt (" volt, hogy a horoszkopom miatt hagyta valaki abba a beszelgetest velem, mikor kiderult. " --> ez nem civilizált emberi viselkedés).
2020. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
28%
Ezek olyan dolgok, hogy, ha hiszel benne, akkor igen, igaz lesz rád.
2020. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%
Miért is kéne hinnem olyanban, amiből több fajta van (az ismertebbek: maja, azték, kínai, europai) és van köztük ellentmondás?
2020. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!