Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik legrosszabb...

Szerintetek melyik legrosszabb Csillagjegy? Skorpió vagy Nyílás?

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 18:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%
A vízöntőket én sem kedvelem, eddig az összes irritáló ember az életemben vízöntő, rák vagy ikrek volt.
2020. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Nyulas.
2020. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
57%
Skorpió
2020. jún. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a Rákok rosszabbak amúgy, mint a Skorpiók. Utóbbi jegy tud nagyon bunkó lenni, plusz haragot tartani, de legalább szemtől szembe műveli az emberrel. A Rákok az összes csillagjegy rákfenéje. Legalábbis szerintem ezerszer rosszabb az Ő manipulatív, hátba támadós viselkedésük.
2020. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
62%
Én a kosokat nem bírom elviselni.
2020. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Skorpió
2020. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Kecskeméti-Varga Kata válasza:
100%

Skorpió nőt soha ne haragíts magadra, mert már amikor megismert pontosan feltérképezi hogy mi a gyenge pontod és ott fog bosszút állni - ráadásul képes várni arra, hogy a bosszú tökéletes legyen!


Barátnőm elhagyta a férje három gyerekkel,volt ugyanis egy félrelépése a férjnek ami kiderült. A sokkal fiatalabb szeretőnek tetszett a pénzes pasi aki a jólétet biztosítja majd neki. Barátnőm bele ment az azonnali válásba de úgy ahogy az "elméletileg" ilyenkor szokásos, tehát apuka a fizetése felét kifizeti gyerektartásnak - természetesen szóban mondta hogy ez csak formalitás, igazából nincs rá szüksége hiszen jó fizetése van a szülei vállalkozásában dolgozva. A férfi aláírta hogy ez a közös megegyezés. Hat hónap múlva barátnőm jelezte a bíróság felé hogy apuka nem fizet gyerektartást, nem kicsit meghurcolták miatta, azóta már kötelezően levonják tőle. A ház amiben éltek a gyerekek nevére volt íratva, így abból apukának kellett távoznia, albérletben élt a barátnővel. Egy évvel a válás után a volt férj albérletben él,a fele fizetését levonják gyerektartásra, a barátnő pedig elhagyta mert már nincs annyi pénze...Mondanom sem kell hogy barátnőm,a volt feleség skorpió.

2020. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Ha Skorpió a feleség, ha nem, a Férjét valahogy nem tudom sajnálni...

2020. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
87%
27: ne harahudj de pontosan azt kapta a férj amit megérdemelt én is ezt tettem volna a feleség helyében pedig nem vagyok skorpió. Nagyon intelligensen és megfontoltan adta vissza a pofont. Vagy az jobb amikor a felek egymásnak esnek és a gyerekek előtt ölik egymást hónapokig, évekig? Ez amit a barátnőd csinált ezerszer elegánsabb és kíméletesebb a gyerekekkel is, akik nem érdemlik meg a válással járó drámát. A férjet pedig én sem tudom sajnálni egy másodpercig sem...
2020. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem a világvége, hogy 3 gyerekkel nem a Feleségnek kellett elkullognia albérletbe, még jó hogy...

Igazán talpraesett asszony lehet, le a kalappal Előtte.

2020. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!