Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a skorpió a legrosszab...

Tényleg a skorpió a legrosszabb jegy?

Figyelt kérdés
Halmozottan vagyok skorpió. Az aszcendensem is, a rejtett aszcendensem is, ráadásul a Plútó nekem a skorpióban van, ami ugye az uralkodó bolygója. De ha ez nem elég, akkor még a Kínai horoszkópom is a skorpió megfelelője. Még valaki így? Ti milyenek vagytok?

2014. jún. 8. 23:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%

nyil/skorpio

ha nagyon felbosszantank, meg mindig tudok tipikus skorpio lenni, de mar nagyon ritka!

amugy segitokesz vagyok, stb, ember barat, de ha szemetkednek, vagy oktalanul engem vadolnak, az ...

2014. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos, tényleg a legrosszabb jegy... :-[[

A Skorpió jegyű ember még saját maga is szenved saját magától, a környezetéről meg nem is beszélek...


Én Szűz/Rák (csillagjegy/aszcendens) és Ló jegyű vagyok...

A lányom Skorpió, és megőrülök tőle, egyszerűen nincs egy nyugodt pillanata, kicsi kora óta tébolyba kergeti a családot... :-((


Egy évig komolyan tanultam az asztrológiát, onnan (is) tudom ezeket...

2014. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
a vízöntő a legrosszabb
2014. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

4# ezzel meg is mutattad az igazi skorpiot.

regen en is agyatlanul mentem neki szinte barkinek, mar rajottem tok folosleges, persze ha itt le 0 aznak en is megadom a modjat, de aze ma nem tennem a baltat a fejebe :D

2014. jún. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 C2H5OH válasza:
27%

Ja, mert a Föld relatív Nap körüli helyzete az nagyban hatást gyakorol a születéstől kezdve kialakuló viselkedési normáidra, jellemzőidre és a személyiségedre.


Nem akarom senki világát felforgatni, de csupán a DNS különböző nukleinsav bázispárok örökölt és véletlenszerű felépülése és szerkezete, valamint a születéstől a felnőttkorig ért környezeti és főként háztartásbeli hatások, tapasztalatok, vagy tudatos önkontrollod alakít ki téged.


Ennek az egésznek vajmi köze lehet az égitestek pillanatnyi állásához, kivéve hogy az egyes, téged és engem is alkotó atomokra több-kevesebb G hatott éppen. Ha ez a pár pikogramm különbség ilyen absztrakt személyiségpalettát alakítana ki... oy vey.


Az asztrológia semmi más, csak az átlagos emberek egy találmánya annak érdekében hogy nap mint nap különleges és egyedi hópelyheknek érezzék magukat.

2014. jún. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem így van, nincsenek jó, vagy rossz jegyek.

(Ezt a 2-es válaszoló is tudhatná, ha valóban tanult asztrológiát)

Egyébként a kínai horoszkópban mióta van Skorpió? :O

2014. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Anyámnak is sok bolygója áll a skorpióban, mégis az egyik legjobb ember, akit ismerek. A Plutó meg nekem is a skorpióban van, mégsem vagyok pszichopata, bunkó, gonosz. Csak bizalmatlan és roppant kíváncsi.
2014. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Az. És a Hold meg az Aszcendens a legrosszabb, szerintem, bár ez csak személyes vélemény. Sok függ a bolygók elhelyezkedésétől is nyilván, nem mindenki járt rosszul, de van akinek a Plútó végigkeresztez mindent és kikapja a szar nagyját.

De minden jegynek és háznak megvannak a fénypontjai! Állítólag még a Skorpió Vénusznak is, pedig az kész öngyilkosság.

2014. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne kész öngyilkosság a skorpió vénusz? Most akkor leirom, hogy anyámnak mik vannak a skorpióban: nap, merkúr, vénusz, mars. Mégis jámbor, kedves, segtőkész, önfeláldozó.


Vannak a skorpiónál ezerszer rosszabb jegyek is, ha csak az általános lerást vesszük alapul.

2014. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Skorpió holdja pedig az egyik bátyámnak van. Életében egyszer emelte fel a hangját. Papucs, nyugodt, bárkivel kijön.
2014. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!