Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Lányok, ha választhatnátok...

Lányok, ha választhatnátok egy halak és egy skorpió férfi közül, melyikre esne a választásotok az alábbi eseteket tekintve?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatra, egyéjszakás kalandra, baráti kapcsolatra, szakmai kapcsolatra?

2020. jún. 22. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Előző én pont fordítva :D

Szintén szűz

Skorpiokkal nagyon jol kijovok barátilag,de eddig 2 kapcsolatombol 2 halak volt

Nagyon vonzanak valamiért

2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szintén szűz de nekem egyik sem kéne párként, a halakat szerintem hosszútávon kikészíteném a ridegségemmel engem meg nem érdekel a nyavajgás, a skorpiótól pedig megfulladnék és azonnal kipenderíteném ahogy megpróbálna korlátozni vagy elkezdene féltékenykedni és drámázni.

Barátként egyébként mindkettejükkel nagyon jól kijövök, vannak szép számmal halak és skorpió barátnőim is és nagyon szeretem őket.

2020. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#5! Nekem is Skori csillagjegyü a pasim, ès mèg sose volt fèltèkeny, fôleg ùgy, ahogy jellemzik...(mondjuk esélyt se adok rà, hogy oka legyen)
2020. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
halak
2020. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha el lehetne hinni, hogy a horoszkópok alapján tényleg olyan az illető, mint ahogy leírják, akkor skorpió
2021. febr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!