Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért mondják, hogy a skorpió...

Miért mondják, hogy a skorpió és a rák osszeillik, miközben a skorpió egy erős, magahoz hasonló természetű embert keres?

Figyelt kérdés
A rákot inkább gyengének tarja nem?

2020. jún. 16. 05:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
A Ràk mentálisan nagyon is erős, tévedés a felszìn alapján ìtèlni.
2020. jún. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

A rák miért lenne gyenge? Nagyon is erős. Visszafogott, kedves, csendes. De attól még erős, és stabil is.

A skorpió meg elég hullámzó.

Én inkább azért nem gondolnám őket összeillőnek, mert a rák nem elég izgalmas a skorpiónak, túl földhöz ragadt. De persze csak úgy általában, nyilván ez nem igaz mindenkire.

2020. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Laylah ***** válasza:
34%
Párom Skorpió, én Halak vagyok (csak azért írom, mert a Rákkal együtt ezek a vizes jegyek). A legjobb barátságaim, a szexuálisan legjobban vonzó ember is mind Skorpiók voltak. Imádom őket. :D Általában ők is engem. Attól, hogy valaki érzelmes és szereti ki is mutatni, nem jelenti azt, hogy fejben gyenge, vagy hogy ne tudna beleállni egy vitába, ha szükséges.
2020. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
A rák ismerőseim kb minden szaron elbőgik magukat, 2 naponta az idegösszeomlás szélén állnak és ahelyett, hogy összeszednék magukat a másiktól várják ezt, maguktól simán inkább belefulladnak az önsajnálatba. Ja, vitába beleáll minden józanész nélkül, olyanokkal érvel, hogy az ember csak kineveti, ha nem tudja meggyőzni a másikat akkor érzelmileg próbálja zsarolni, hisztizik, bömböl. Pont az elmúlt hetekben vált el egy ilyen házaspár az ismerősi körömben illetve anyósomék is skori-rák házaspár voltak, katasztrofális egy házasság volt. A skorpió sem egy egyszerű jegy de a rákot szerintem csak egy nagyon toleráns, türelmes ember tudja elviselni a skorpió meg pont nem erről híres.
2020. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írsz #4 es , ez pont a Halak ismerőseimre jellemző.....
2020. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
A Halak ismerőseimmel semmi gond nincs, nem is értem irányukban az ellenszenvet. Teljesen normális, jóindulatú, jólelkű, gondoskodó emberek minimális pesszimizmussal de ezen is hamar túllépnek. A Rákok akiket ismerek viszont kibírhatatlanok számomra...
2020. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem 3 Halak ismim is van. Az egyik totál hangulat ember, ha rossz napja van, hozzá se lehet szólni, mindenen kiskakad, de úgy általában is sz@r a hangulata. A másik 14 éve képtelen kilépni a rossz, esetenként bántalmazó kapcsolatából. A harmadik meg szimplán alkesz, azt hiszem a 4.elvonóján van túl, első útja a haverokhoz vezetett “ünnepelni”.
2020. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én skorpió vagyok (nő). És tapasztalatom szerint a rák jegy alamuszi. Akar férfi akár nő. Egyébként jól kijövök velük de nagyon sokat hazudnak, szerintem saját maguknak is. Ezért ha épp őszinte vagyok ebből mindig sértődés van, aztán ha az nem hat rám jön a lelki terror...csak mi skorpiók erre annyira nem vagyunk vevők. Nem az érzelmesség a baj. A sok kamu. :D de attól függetlenül aranyosak ha épp nem szenvednek kimondottan jó társaság:))
2020. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor a skorpiónak magyarul a rák nem izgalmas nem? Mármint gyenge vagy nemtudom.. Én a skorpiokkal szemben ezt érzem.. Gyengének érzem magam velük szemben. Valahogy ezt érzékeltetik velem vagy ezt hozzák ki belőlem. Mellettük megszeppenek. De amúgymeg az életben igenis bátor vagyok és megmondom a magamét. De ha egy ilyen erős temperamentumu emberrel találkozom mint a skorpió akkor elmegy az önbizalmam.
2020. jún. 16. 20:51
 10/13 anonim ***** válasza:
A skorpió mindenkit megpróbál ledominálni, az hogy te behódolsz az téged jellemez de nem hiszem, hogy pl egy kost is ugyanilyen egyszerűen az igájukba hajtanának.
2020. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!