Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak nő, bika férfi?

Bak nő, bika férfi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a horoszkóp határozza meg a kapcsolatot! :D

Viszont volt párommal ezek voltak a horoszkópjaink (én vagyok a bak) és akkor azt mondta nekem valaki, hogy ez a kapcsolat amúgyse fog működni, mert két "szarvas" állat nem fér el egymás mellett. Amúgy borzalmasan veszekedős volt a kapcsolatunk. Lehetett valami köze ehhez? :D



2020. júl. 11. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem lehet sokat mondani. Talán annyit, hogy a keleti asztrológia szerint :


A bivaly (január) ki nem állhatja a sárkányt (április). A patkány (december) kompromisszumokkal el van a kígyóval (május). Viszont a patkány - sárkány, illetve a bivaly - kígyó szép pár.


De ez csak egy kiragadott adat az egész képletből. A tortának egy szelete. Rengeteg befolyásoló tényező van.

2020. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem a horoszkóp határozza meg a kapcsolatot! :D"

Akkor meg??

2020. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Csak a puszta kíváncsiság miatt nem lehet megkérdezni?

2020. júl. 11. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez a felállás csak fordítva. Én bika, férjem bak. 17 éve vagyunk együtt. Azért veszekszünk, vagyis inkább csak összekapunk. Gyorsan ki szoktunk békülni.
2020. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy bak legjobb baratnom es o is sokat veszekszik a bika baratjaval:D. Altalaban a fiu huzza az agyat, es a baratnom eleg lobbanekony, ezert sose birja ki hogy ne szoljon vissza😂
2020. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!